Wonder Woman Cilt 1 : Yalanlar (Rebirth) %25 indirimli Greg Rucka

Wonder Woman Cilt 1 : Yalanlar (Rebirth)
Greg Rucka

%25 İNDİRİM
27,78 TL
20,84 TL
Tükendi
9789750843334
735874
Wonder Woman Cilt 1 : Yalanlar (Rebirth)
Wonder Woman Cilt 1 : Yalanlar (Rebirth)
20.84

Gerçek Ortaya Çıkacak

Kahraman. İkon. Durdurulamaz. Doğruluk Kementi ile donanmış, tanrıların güçleriyle kutsanmış, dünyanın Wonder Woman olarak tanıdığı Themyscira'lı Prenses Diana tarihteki en büyük süper kahramanlardan biri. Peki Wonder Woman aslında kim? Bundan kendisi bile emin değil. Yaşamadığı bir hayatın anıları zihninin köşelerinde geziniyor ama kalbinde onların gerçek olduğunu biliyor. Üstelik Amazonların efsanevi adası Themyscira'ya giden yolu artık bulamıyor. Dış dünyadan saklı olmasına rağmen evine giden yol Diana'ya her zaman açıktı... ama artık yol yok oldu, belki de sonsuza dek!

Maalesef dünya üzerinde onun adaya ulaşabilmesini sağlayacak bilgiye sahip tek bir kişi var: Ezeli düşmanı, vahşi canavar-kadın Cheetah. Acaba bu beklenmedik ittifak Diana'nın en karanlık sırlarına ışık mı tutacak, yoksa onları –ve Wonder Woman'ı– sonsuza dek gömecek mi?

Cevabını çok satan DC Rebirth girişiminden tüm görkemiyle yükselen Wonder Woman Cilt 1: Yalanlar'ın sayfalarında bulun! Efsanevi Wonder Woman yazarı Greg Rucka (Batwoman:elegy) yıllar sonra ilk defa karaktere geri dönüyor ve ünlü fantezi çizeri Liam Sharp (2000 Ad) ile birlikte Diana'nın tarihindeki en önemli hikayelerden birini sunuyor!

"Greg Rucka'yı Wonder Woman'a geri getirmek DC Rebirth'ün en heyecan verici duyurularından biriydi."

- The A.V. Club

"DC Rebirth serilerinin en önemli parçalarından biri."

- Ign

"Bu kitabı beğenmemek mümkün değil."

- Nerdist

"Görsel açıdan büyüleyici."

- Screenrant

Kapat