Vahşi Bir Büyü Allison Saft

Vahşi Bir Büyü
Allison Saft

%5 İNDİRİM
198,50 TL
188,58 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256947740
975770
Vahşi Bir Büyü
Vahşi Bir Büyü
188.58

“Yaratıcı, romantik ve sarhoş edici. Vahşi Bir Büyü, ustalıkla katmanlandırılmış dünyası ve olağanüstü karakterleriyle gençlik fantezi türünün pırlantası olmuş.”
-Amanda Foody, Ace of Shades kitabının yazarı


Margaret Welty, yaşayan son efsanevi yaratığı gördüğünde, Yarımay Avı'nın yakında başlayacağını anlar. Bu yaratığı öldürebilen kişi ün ve para kazanacak, kadim bir büyülü sırrın kilidini açacaktır. Margaret kasabadaki en iyi keskin nişancı olsa da bir simyacıya ihtiyacı vardır.

Weston Winters henüz bir simyacı değildir. Girdiği her çıraklıktan kovulmuştur ve son şansı, Usta Welty'nin onu yanına almasına bağlıdır. Wes, Welty Malikânesi'ne vardığında Margaret ile karşılaşır. Margaret istemeyerek de olsa onun kalmasına izin verir ancak bir şartı vardır: Wes onunla beraber ava katılmak zorundadır.

Her ne kadar beklenmedik bir ekip olsalar da çok geçmeden aralarında bir çekim oluşur. Av yaklaştıkça tansiyon yükselir ve Margaret ile Wes avı kazanmanın anahtarı olabilecek kara büyüyü ortaya çıkarır; tabii av boyunca hayatta kalabilirlerse.

Allison Saft, Vahşi Bir Büyü'de, yoğun bir atmosfere sahip fantastik bir dünya kuruyor ve ölümcül bir av karşısında sizi can alıcı bir aşk hikâyesine çekiyor.(Tanıtım Bülteninden)

Kapat