Fırtına Storm

Fırtına
Storm

%20 İNDİRİM
209,00 TL
167,20 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256772298
977712
Fırtına
Fırtına
167.20

Sadece o, Fırtına'yla yüzleşebilir.


Vesper Vale devrimcilerin kızıydı. Başarısız devrimcilerin…


Annesi kraliçenin muhafızları tarafından yakalandığında ona iki seçenek sunuldu: Ya celladın baltasına kurban gidecekti ya da bütün şehri çevreleyen ve dokunduğu herkesi lanetleyen Fırtına'nın içine kendi iradesiyle yürüyerek ölecekti.


O, Fırtına'yı seçti.


Paranoyak bir prensin liderliğindeki kraliçenin muhafızları, on iki yıl süren kaçışının ardından babasını yakaladığında Vesper onun da annesiyle aynı kaderi paylaşmaması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdı.


Babasının tehlikeli deneysel ikonlarını silahlanacak kadar…


Prensin elit askerleri ve ikoncularından oluşan ekibine sızacak kadar…


Onun buz tutmuş kalbine çeşitli hilelerle girecek kadar…


Ancak bu esnada Vesper annesinin ölümünün ardında daha büyük gizemlerin yattığını öğrendi. Artık şehrini kurtarmak için önünde iki yol uzanıyordu. Bu avare prense ailesinin sırlarını emanet mi etmeliydi yoksa Fırtına'ya dalıp annesinin ayak izlerinden mi gitmeliydi?


“Büyük risklerle dolu bir macera ve düşmandan âşığa ilerleyen romantizmiyle Mara harika bir seri açılışı yapıyor.” —Publishers Weekly


“Sizi daha ilk sayfadan içine alan bir dünya. Kendi lanetleriyle savaşan kahramanları takip ettiğimiz Fırtına hem efsanevi hem de sıcacık bir macera.”


—Chloe Gong


“Büyüleyici ve inanılmaz zeki bir kitap. Mara'nın Fırtına'sı tüm vaatlerini yerine getiriyor. Harabeye dönmüş dünyasından şiirsel yazımına ve heyecan verici kurgusuna kadar okurlar kendilerini bu kitaba kaptıracak. Gerçekten genç yetişkin fantastik türünün özel bir örneği.”


—Ayana Gray

(Tanıtım Bülteninden)

Kapat