Uyanmak Yok %25 indirimli Amy Plum

Uyanmak Yok
Rüya Kapanı Macerası
Amy Plum

%5 İNDİRİM
120,00 TL
114,00 TL
Temin süresi 8 iş günüdür.
9786052382165
744565
Uyanmak Yok
Uyanmak Yok Rüya Kapanı Macerası
114.00

Kan göğsüme kadar çıkmış bir halde mücadele veriyordum…

Kan gölü korkunç bir şapırtı sesi çıkarıyordu; kuvvetle aşağı çekildiğimi hissediyordum.
Son bir derin nefes aldım ve yerin dibine doğru emilirken tuttum.

Pek çok insan için, ne kadar kötü olursa olsun, her kabusun bir sonu vardır. Fakat Cata ve diğerleri için bu kabustan kaçış olmayabilir.

Uyku bozukluğu hastalıklarını iyileştireceğini düşündükleri deneysel tedavinin ölümcül bir seyre girmesinin ardından, deneyin katılımcıları, en kötü kabuslarının hayat bulduğu korkunç bir rüya dünyasına hapsolmuş halde.

Deneye katılan altı kişinin bu korkunç kabustan uyanması mümkün olmayabilir. Üstüne üstlük orada ölürlerse, gerçek dünyada da ölmüş olacaklarının farkına varıyorlar. Şimdiden Rüya Kapanı'na hapsolmuş deneklerden bir tanesi öldü bile ve sıradaki, içlerinden herhangi birisi olabilir; tek kurtuluş, hayatta kalmak için birlikte hareket etmek.

Bütün bunlar yetmezmiş gibi, birbirleriyle ilgili gerçekleri öğrenmeye başladıkça, kabuslarından bile daha tehlikeli bir kişiyle birlikte bu rüya dünyasında kapana kısılmış olduklarını keşfetmek üzereler… Ölümcül bir sırrı olan ve bu sırrı keşfedecek herkesi öldürmeyi göze almış biri…
Elm Sokağı'nda Kabus ile Başlangıç (Inception) filmleri, uluslararası çok satan kitapların yazarı Amy Plum'ın bu psikolojik gerilim romanında buluşuyor.

Amy Plum'ın tüylerinizi diken diken edecek, aksiyon ve gerilim dolu Rüya Kapanı serisinin son kitabı olan Uyanmak Yok, her sayfada gittikçe artan temposu, nefes kesen sürprizlerle dolu öyküsü ve finaliyle sizi son sayfaya kadar koltuğunuza çivileyecek.

Kapat