Onun İçin Öl %25 indirimli Amy Plum

Onun İçin Öl
Amy Plum

%20 İNDİRİM
75,00 TL
60,00 TL
Temin süresi 8 iş günüdür.
9786055069230
568770
Onun İçin Öl
Onun İçin Öl
60.00

Kate'i Vincent'ın kollarına iade etmek çaresizlik, umutsuzluk dolu bir pisti. Vincent'ın öfkelenmesini ve bana meydan okumasını istiyordum. Çünkü o zaman gerçek açığa çıkacaktı ve duygularını saklamak zorunda kalmayacaktım. Ama o benden şüphelenmeyecek kadar çok güveniyordu bana. Ve ben de incitemeyecek kadar çok seviyorduın onu.

Uluslararası çok satan Benim için Öl üçlemesinin romantik ve ölüme meydan okuyan dünyasında geçen bu novellada en iyi arkadaşının sevgilisine aşık olan ölümsüz Fransız sanatçı Jules'un hikayesini dinliyoruz.

Jules Marchenoir bir geri dönen, bir ölümsüz. Onun görevi, ölüm tehlikesiyle karşı karşıya olan insanların hayatlarını kurtarmak. Bunun karşılığında ödediği bedelse çok ağır: Binlerce kez tekrar tekrar yeniden ölmek.

Jules, hayatını bir asır boyunca Paris sokaklarında kızlarla flört ederek ve aşka zerre kadar önem vermeyerek geçirmiştir. Ancak hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Kate Mercier'irı, hayatını tamamen değiştireceğini hemen anlar. Kate onun gerçek aşkıdır.

Ne var ki Kate, Jules'un en yakın arkadaşı olan Vincent'a aşıktır.
Jules belki de tekrar tekrar yaşadığı tüm hayatar boyunca karşısına çıkan en zorlu kararı vermeye mecburdur şimdi: Dostuna sadık mı kalmalı, yoksa uğruna ölmeye değer olan gerçek aşkı mı tercih etmeli...

Kapat