9789750841699
715255
Superman Cilt: 1 Superman'in Oğlu
Superman Cilt: 1 Superman'in Oğlu
27.78

“Rebirth ile DC evreni yeniden doğuyor.

DC Comics'in bütün dünyayı sallayan Rebirth efsanesi başlıyor.”

Biz Krypton'un

Çelik Adam, onu evlat edinen gezegeni korurken hayatını kaybettiğinde, doğruluk ve adaletin ruhu da onunla birlikte sonsuza dek yitmiş görünüyordu. Ama arka planda olanları izleyen başka bir Superman vardı —yaşça daha büyük, daha bilge, daha tecrübeli— eşi Lois Lane ve oğulları Jonathan Kent ile birlikte.

Yok olmuş bir evrenden gelen bu mülteci şimdi saklandığı gölgelerden çıkıp ölen benzerinin görevini üstlenmeye ve tekrar Dünya'nın en büyük kahramanı olarak gökyüzüne yükselmeye hazır.

Ama bu gerçeklikte Krypton'dan Dünya'ya yolculuk yapan hayatta kalmış tek varlık o değil.

Eradicator diye bilinen makine zihin, El Hanedanı'nın izinin peşinde ve ona programlanmış talimat, koruması emredilen Krypton genomundan başka hiçbir yaşam formunun hayat hakkına değer vermiyor, bu canlı Kal-El'in kanını taşısa bile.

Superman'in oğlu yeni gelişen güçlerini zamanında kullanmayı başararak insanlığının yok edilmesine direnebilecek mi? Yoksa annesinin dünyasının küllerinden yükselecek Yeni Krypton'da yeniden mi doğacak?

"Görkemli bir görsel şölen her zaman Superman'in cazibe unsurlarından biridir ama aile dinamikleri mbu macerayı gerçekten sürükleyici bir hikâyeye dönüştürüyor."

A.V. Club/The Onion

"Peter Tomasi ve Patrick Gleason bu kitapla çok özel bir eser yaratmışlar."

Nerdist

"SUPERMAN, geri kalan kahramanlardan katbekat daha iyi."

Newsarama

"Dürüst, samimi bir hikâye, bu Superman ailesine bayılacaksınız."

IGN

Kapat