Savaşın Kurbanları - Superman Wonder Woman Cilt 3 %25 indirimli Peter

Savaşın Kurbanları - Superman Wonder Woman Cilt 3
Peter J. Tomasi

%20 İNDİRİM
120,00 TL
96,00 TL
Tükendi
9789750843952
750768
Savaşın Kurbanları - Superman Wonder Woman Cilt 3
Savaşın Kurbanları - Superman Wonder Woman Cilt 3
96.00

“Çizer Doug Mahnke DC'nin sahip olduğu en büyük yeteneklerden biri.”

-A.V. CLUB/THE ONION

“Mahnke formunun zirvesinde. I ster odağı süper insanların savasları olsun, ister iki karakterin duygu dolu sahneleri, Mahnke'nin çizdiği sayfalar enerji dolu.”

-IGN

AŞK ONLARI AYIRACAK

Superman ve Wonder Woman Justice League üyesi, arkadaş ve sevgililer. Ama Wonder
Woman'ın Savaş Tanrısı olmasıyla birlikte aralarındaki farklar giderek daha da belirginleşiyor. Wonder Woman adalet için savaşıyor, Superman ise mücadelesini barış için veriyor. Diana, konu rakibini yenmek olduğunda asla pes etmez, Clark ise masum hayatları kurtarmak için her şeyi feda eder.Şimdi ise yeni ortaya çıkan gizemli bir kahraman kendisine yol göstermeleri için Clark veDiana'dan yardım istiyor. Onun adı Wonderstar ve hafızasını kaybetmiş... anlayamadığısebeplerden kaynaklanan şiddetli bir arzuyla Superman ve Wonder Woman'ın yanındaolmak istiyor. Niyetinin iyi olduğunu iddia ediyor ama Wonderstar'ın gerçek kimliği ve amacıortaya çıktığında, Superman ve Wonder Woman onu ancak güçlerini birlikte kullanarakyenebilecekler.

Peki Savaş Tanrısı ve masumların koruyucusu beraber savaşabilecek mi?

Süperstar yaratıcı ekip PETER J. TOMASI (BATMAN AND ROBIN) ve DOUG MAHNKE'nin (JUSTICE LEAGUE) bir araya geldikleri SUPERMAN / WONDER WOMAN CİLT 3:SAVAŞIN KURBANLARI süper çiftin arasındaki bağları şimdiye kadar hiç olmadığı şekilde sınıyor! Bu cilt #13-17. sayıları bir araya getiriyor.

Kapat