Son Ceset (Özel Baskı) Celil Oker

Son Ceset (Özel Baskı)
Celil Oker

%5 İNDİRİM
115,00 TL
109,25 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9789752126404
892783
Son Ceset (Özel Baskı)
Son Ceset (Özel Baskı)
109.25

Düşenin dostu olmaz...
Nüfuzlu bir politikacının karısı, Dedektif Remzi Ünal'ın karşısına tuhaf birtaleple çıkar. Bir alacak verecek meselesine müdahil olması karşılığındadedektifimize hatırı sayılır bir ödeme yapacaktır. Üstelik ortada neizlenecek birileri vardır, ne de açığa çıkarılacak bir sır. İstenen şey açıkaçık mafya usulü bir gözdağıdır.
Banka hesabındaki paraları suyunu çekmiş olan Remzi Ünal teklif edilenparanın dudak uçuklatan miktarını duyunca, böylesine güçlü bir kadınınneden kendisine geldiğini sorgulamaz bile. Hiç tarzı olmamasınarağmen, telefonunu açar, borçluyu tehdit eder ve hak ettiği ücreti tahsiletmek için müşterisinin ofisinin yolunu tutar. Ancak içeriye adımınıattığı anda kendini dipsiz bir kuyunun içinde bulur. Her zamanki gibi, onakendinden başka yardım edebilecek hiç kimse yoktur.
Ülkemizde polisiye edebiyat dendiğinde akla gelen ilk isimlerden olanCelil Oker, Son Ceset'te kahramanımızı ölümcül bir tuzağın içineçekiyor ve bizlere okuması çok keyifli bir Remzi Ünal klasiği dahasunuyor.

Kapat