Çıplak Ceset (Özel Baskı) Celil Oker

Çıplak Ceset (Özel Baskı)
Celil Oker

%5 İNDİRİM
78,00 TL
74,10 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9789752126381
892779
Çıplak Ceset (Özel Baskı)
Çıplak Ceset (Özel Baskı)
74.10

Eski kaptan pilot, nevzuhur özel dedektif Remzi Ünal ilk macerasıylakarşınızda...
Boğaziçi Üniversitesi'nde okuyan ve kayıplara karışan yeğenini bulması için birkumaş tüccarı tarafından tutulan Dedektif Remzi Ünal tarafında işler daha enbaşından sarpa sarmıştır. Bir işi aldıktan sonra pişman olmak belki onunkarakterine pek uygun değildir ama içten içe karanlık bir alışverişte piyonolarak kullanıldığını düşünmektedir. Zaten ne tüccar tüccara benzemektedir nede yeğen Boğaziçili bir öğrenciye. Ancak ne olursa olsun onun adı RemziÜnal'dır ve aldığı her işi muhakkak bitireceğinden kimsenin şüphesi yoktur.
Karşısında şimdi uyuşturucu baronları vardır, fuhuş sektörünün en rezilaracıları ve hatta porno dünyasının en dejenere yapımcıları... Fakat o gerçeğeulaşmanın tek yolunun hiçbir şeyden korkmamak olduğunu kendine şiaredinmiştir. Ve bir gece, yıldızların bile dünyaya küstüğü zifiri bir gece, bir ölümkalım savaşı başlar, galibinin ise elde edebileceği tek şey çıplak “gerçek”tir.
Polisiye edebiyatın en büyük isimlerinden Celil Oker, Dedektif Remzi Ünalkarakteriyle ilk kez tanıştığımız Çıplak Ceset'te dehasını bir kez daha gözlerönüne seriyor.

Kapat