Sıradışı Yıldızların Işığı Ryka Aoki

Sıradışı Yıldızların Işığı
Ryka Aoki

%20 İNDİRİM
230,00 TL
184,00 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256780019
972601
Sıradışı Yıldızların Işığı
Sıradışı Yıldızların Işığı
184.00

Shizuka, iblisle yaptığı anlaşmaya göre başarıya ulaşmak için yedi keman dehasının ruhunu çalmak zorunda. Altı ruhu çoktan çaldı. Şimdi, ailesindeki şiddetten kaçan transgender kaçak Katrina parkta keman çalarken Shizuka dinliyor, düşünüyor ve Katrina’ya ücretsiz ders vermeyi teklif ediyor.

Shizuka çalacağı son ruhu, iblise teslim edeceği son keman dehasını bulmuştur. Ama yaşamın bir sürprizi var. Shizuka, San Gabriel Vadisi’ndeki kalabalık bir otoyolun kenarında donut yapan bir dükkâna girer. Yıldızlararası bir savaştan kaçıp Dünya’ya yerleşen Lan’ı görür. Shizuka’nın ruhu tehlikededir, her an sonsuza dek cehenneme atılabilir, iblis her saniye peşindedir.

Shizuka’nın aşkı iblislerin, lanetlerin, yıldızlararası savaşın ortasında, mutluluk getirebilecek midir?

Shizuka, Katrina ve Lan. Üç kadının kimliklerle, toplumla, yaşamla ve kötülükle olan mücadelesi.

 

****

 

“Dönüştürücü bir mucize. Daha önce hiç böyle bir kitap okumamıştım. Güldüm. Ağladım. Ruhların gücüne inandım. Hakkında yıllarca konuşulacak bir roman ve bunu hak ediyor. Çok sevdim.”

–T. J. Klune

 

 

“Bu kitap kalbimi kırıp eskisinden daha güçlü bir şekilde yeniden yapıştırdı. Ustaca, çarpıcı, kesinlikle muhteşem.”

–Becky Chambers

 

“Keyifli ve yürek parçalayıcı. Müziği sevmenize, canınızın donut çekmesine ve her şeyi tekrar okumak istemenize neden olacak beklenmedik bir bilimkurgu ve fantezi karışımı.”

–John Scalzi

 

“Güzel bir dostluk ve aşk hikâyesi... İnanılmaz rahatlatıcı, nazik, tatlı ve keyifli. Bu karakterlere âşık oldum; bu hikâyeye ne kadar ihtiyacım olduğunu okuyunca fark ettim.”

–Charlie Jane Anders

 

“Sihir, müzik ve neşeyle ışıldayan bir hikâye; bu kitap adeta şarkı söylüyor.”

–Everi Maxwell

 

“Kaleydoskopik ve sürükleyici bir senfoni ... Aoki, ırk, cinsellik ve sınıf kavramlarını hem ustalık hem de yüreklilikle ortaya koymak için en büyüleyici mekânları yaratmış. Yeni bir klasik.”

–Sequoia Nagamatsu

Kapat