Alevler Kenti Don Winslow

Alevler Kenti
Don Winslow

%10 İNDİRİM
179,00 TL
161,10 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256780217
976087
Alevler Kenti
Alevler Kenti
161.10

Sadakat, ihanet ve onur gibi klasik temaları işleyen Alevler Kenti, Jon Land’e göre Amerika’nın yaşayan en büyük suç yazarı” Don Winslow’dan Baba, Kumarhane ve Sıkı Dostlar gibi büyük romanların geleneğini sürdüren çağdaş bir başyapıt, heyecan verici bir destan.

 

İki suç imparatorluğu birlikte tüm New England’ı kontrol etmektedir. Ta ki güzel bir kadın İrlandalılarla İtalyanların arasına girip birbirlerini öldürecekleri, bir ittifakı yok edecekleri ve kenti alevler içinde bırakacakları savaşı başlatana kadar.

 

Danny Ryan daha “yasal” bir hayatın ve gün ışığı altındaki bir yerin özlemini duymakta. Kanlı çatışmalar, ceset üstüne ceset yığıp kardeşi kardeşe düşman ederken Danny kendi sınırlarını aşmak zorunda. Korumaya yemin ettiği ailesini ve ailesi gibi sevdiği arkadaşlarını kurtarmak için hem lider hem acımasız bir stratejist hem de kazananların hayatta kalıp kaybedenlerin öldüğü hain bir oyunun ustası olur.

 

Providence’ın cesur sokaklarından Hollywood’un ışıltılı ekranlarına ve Las Vegas’ın altın kumarhanelerine, iki rakip suç ailesi yalnızca birinin ayakta kalacağı bir savaşı tetikler. Kazanan hanedanlık kuracaktır.

 

“Mükemmel. Son derece kıvrak bir zekânın ürünü bir üslup. Alevler Kenti bir çırpıda coşkuyla okunacak bir yapıt.”

–Stephen KING

 

Alevler Kenti, Baba’dan (Puzo) bu yana yazılmış en iyi gangster romanı.”

–Steve CAVANAGH, Eddie Flynn serisinin çok satan yazarı

 

“Don Winslow suç romanların en iyileriyle boy ölçüşebilir: Mario Puzo, George Higgins, Elmore Leonard. Kötü adamlar konusunda çok başarılı ve Alevler Kenti onun şimdiye kadarki en acımasız kitabı. Mutlaka okumalısınız.”

–Joe HILL, New York Times çok satan yazarı

Kapat