Ya Yapamazsam? - Ela 4 Silvia Serreli

Ya Yapamazsam? - Ela 4
Silvia Serreli

%5 İNDİRİM
95,00 TL
90,25 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256774568
978925
Ya Yapamazsam? - Ela 4
Ya Yapamazsam? - Ela 4
90.25

Kronik Çocuk'un yeni serisi Ela, Esra Kökkılıç'ın İtalyanca aslından yaptığı çevirilerle okurlarıyla buluşuyor!Bu 5 kitaplık seri, Silvia Serreli'nin hikâyeleri ve resimleriyle hayat buluyor. Serreli sizi hem eğlenmeye hem de öğrenmeye davet ediyor!Serinin dördüncü kitabı Ya Yapamazsam?, korkularımızla yüzleşmenin ne kadar önemli olduğunu anlatırken aynı zamanda özgüven problemiyle nasıl başa çıkabileceğimize dair rehberlik ediyor.Ela tatile gideceği için çok heyecanlı fakat onu endişelendiren bir şey var: Ela yüzme bilmiyor! Oysa bütün arkadaşları öğrendi. Ela ise yüzmeyi öğrenememekten ve arkadaşlarına yetişememekten korkuyor.Silvia Serreli bu kitapta, güven probleminin hayatımızda yarattığı olumsuz etkileri ve yersiz korkuları anlatıyor. Bu kitabı okuyan çocuklar hem kendilerine dair yeni bir bakış açısı edinecek hem de kendi potansiyellerini nasıl değerlendireceklerini öğrenecek.Arka Kapak:


Annesi, Ela'yı yüzme kursuna yazdırmak istiyordu. Böylece yazın kolluk takmadan istediği gibi yüzebilirdi. Ama Ela çok utanıyordu… Tüm arkadaşları çok iyi yüzüyordu. Yüzmeyi öğrenemezse ne yapardı?Bu kitap kimlere göre?


Bazı konularda iyi olmadığını düşünen çocuklara


Çocuklarına ne olursa olsun kendine güvenmeyi öğretmek isteyen ebeveynlereSeri Tanıtım Yazısı:Kronik Çocuk'un yeni serisi Ela, Esra Kökkılıç'ın İtalyanca aslından yaptığı çevirilerle okurlarıyla buluşuyor!Bu 5 kitaplık seri, Silvia Serreli'nin hikâyeleri ve resimleriyle hayat buluyor. Serreli sizi hem eğlenmeye hem de öğrenmeye davet ediyor!Herkesin kendi hayatından izler bulabileceği seride, Ela daha önce hiç deneyimlemediği duygularla tanışıyor:Serinin ilk kitabı Bir Yalanın Ağırlığı Ne Kadardır?, ilk kez yalan söyleyen Ela'nın içine girdiği çıkmazı ve mutsuzluğunu gerçekçi bir şekilde ele alırken dürüstlüğün önemini vurguluyor.


Serinin ikinci kitabı Kim Korkar Zorbalardan?, Ela ve arkadaşlarının, zorbalık yapmaktan hoşlanan Kaya'ya dostluğu, sevgiyi, yardımseverliği öğretme mücadelesine yer veriyor.


Serinin üçüncü kitabı Neden Beklemek Zorundayım?'da Ela'nın sabırlı olmayı ve beklemeyi öğrenme sürecinde zaman kavramıyla nasıl uzlaştığı ve emeğin değeri anlatılıyor.


Serinin dördüncü kitabı Ya Yapamazsam?'da Ela, her insanın hayatını etkileyen özgüven problemiyle başa çıkmanın yollarını öğrenirken korkularıyla yüzleşiyor.


Serinin beşinci kitabı Canım Çok Sıkılıyor, sıkılmaktan bile sıkılan Ela'nın, modern çağın dayattığı teknolojik dünyadan sıyrılıp çevresini, hayatı ve doğayı keşfetme yolculuğu gösteriliyor.Farklı duygular deneyimlemeyi ve hayatın zorluklarıyla mücadele etmeyi anlatan bu seri, keyifle okuyacağınız hikâyeleriyle rengârenk bir dünyanın kapılarını aralıyor! Her yaştan okurun kendinden izler bulabileceği seride, çocuklar hayata dair farklı bakış açıları kazanırken aynı zamanda dostluğun, dürüstlüğün, doğa sevgisinin, azmin ve emeğin önemini öğrenecek.Ela'nın bu keyifli ve renkli dünyasında yerinizi almaya hazır mısınız?
(Tanıtım Bülteninden)


Kapat