Sevgiler, Carter Whitney G.

Sevgiler, Carter
Whitney G.

%35 İNDİRİM
250,00 TL
162,50 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786257550024
883200
Sevgiler, Carter
Sevgiler, Carter
162.50

Arkadaşlık onları hazırlıksız yakalamıştı Aşk da öyle

Carter ve Arizona dördüncü sınıftan beri arkadaşlardı, birbirlerinden nefret ettikleri zamanlarda bile. Geçip giden yılların, ilk öpücüklerin, ilk kalp kırıklıklarının ve ilk aşkların arasında değişmeyen tek şey dostluklarıydı.

Şimdi üniversitedeydiler ve Carter bir ilişkiyi altı aydan fazla sürdüremezken, Arizona risklerle olasılıkları değerlendirdiği çizelgeler oluşturarak mükemmel adamı bulmanın peşindeydi.

Başarısız aşk hayatlarına yakından tanıklık eden arkadaşları ikiye ayrılmıştı: Bazıları ikisinin birlikte olma ihtimaline gülüp geçerken, diğerleri bunun hâlâ gerçekleşmemiş olmasına şaşırıyordu.

Bu ayrılmaz ikili için ise durum gayet basitti – birbirlerinin tipi değillerdi. Ta ki bir gecede tüm sınırlar geçilene kadar.

Aralarında bir şeyler olmadığına başkalarını ikna etmek kolaydı, peki ya kendilerini?

“Hayatları değişirken Carter ve Arizona'nın attığı her adım hikâyeyi daha da mükemmel kılıyor. Whitney G.'nin her kitabını çıktığı gibi alacağım!” —Edgy Reviews

“Whitney G., Carter ve Arizona'nın ilişkilerinin her hâlini ilgi çekici tutmakla kalmamış, aynı zamanda ikili arasındaki ateşli kimyayı harika bir şekilde yansıtmış.” —BookBinge

2 Gerçekten son on iki sayfaya kadar çok eğlenceliydi, akıcıydı ama (buradan sonrası parantez bitene kadar spoiler: klasik bu tarz kitaplarda, asıl kızın asıl erkeği unutmak için masum bir erkeği kullanması çok sinirimi bozuyor, ayrıca sonlarda adamı da görmezden geldiler açıkçası rahatsız ediciydi) bilenler bilir romantik komedi kitaplarında olan bir takım problematik şeyler sonlarda sinirimi bozdu. Onun dışında fazla +18 sahne var bunu bilerek alın.
Kapat