Şanslı Liste Rachael Lippincott

Şanslı Liste
Rachael Lippincott

%20 İNDİRİM
225,00 TL
180,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786254144295
969041
Şanslı Liste
Şanslı Liste
180.00

“Blake’in yanında farklı hissediyordum. Yalnızca hakiki bir neşe kaynağı olduğu için değildi ancak... Bana annesini kaybetmiş bir kızdan ibaretmişim gibi davranmıyordu. Eskiden olduğu kişinin hayaleti olan kızdan.”
Emily ve annesi her zaman çok şanslıydı. Ancak annesi kanserden öldüğünden beri Emily’nin hayatında hiçbir şey yolunda gitmiyor ve artık neredeyse her şeyden korkarak, sürekli kaygı duyarak yaşıyordu.
Lise son sınıfa geçmesine çok az kalmış ve yaz tatilininde eli kulağındaydı. Ancak işler daha da kötüleşecekti çünkü Emily erkek arkadaşıyla ilişkisini kısa bir süre önce mahvetmişti. Tüm bunlar yetmezmiş gibi babası çocukluğunun geçtiği evi satışa çıkarmış ve annesinden kalan eşyaları başkalarına vermeye karar vermişti. En yakın arkadaşı ise çok uzaklardaydı.
Emily bir zamanlar olduğu kişiden günbegün uzaklaşırken ve şanslı günlerinin geride kaldığını düşünürken hayat ona yepyeni bir sürpriz hazırlıyordu. Okulun yeni kızı Blake ona yepyeni heyecanların kapısını aralayacak ve Emily’nin eski bir kutuda annesinin tatilde yapılacaklar listesini bulmasıyla ikisi, yaz boyu büyük keşiflerle dolu bir yolculuğa çıkacaktı. Emily annesiyle daha önce kurmadığı yepyeni bir bağ kuracak ve kimseyle paylaşma fırsatı bulamadığı bir yanıyla yüzleşip herkesten sakladığı sırrını kucaklayarak kendi olma yolunda önemli adımlar atacaktı.
Rachael Lippincott, bizlere gerçek aşkı ararken ne kadar hakiki olduğumuzu soruyor ve hiç kimseye aldırmadan gerçekte olduğumuz kişiye sahip çıkmanın bizi nasıl özgürleştirdiğini anlatıyor.

Kapat