Altın Avcıları Sanjena Sathian

Altın Avcıları
Sanjena Sathian

%35 İNDİRİM
149,00 TL
96,85 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256397743
963530
Altın Avcıları
Altın Avcıları
96.85

Göçmenseniz başarısız olma ihtimaliniz yoktur. Aileniz, arkadaşlarınız, tanıştığınız insanlar ve okuduğunuz kitaplar, başarınıza hizmet etmelidir. Matematikte, kimyada veya biyolojide iyi olmak zorundasınız ve iyi üniversitelere gitmeyi birkaç yıl önceden garanti etmelisiniz.

 

 

 

Ben Neeraj Narayan. Amerikalı ismim Neil. Hepiniz gibi hayallerime ulaşmak için çabalarken, çok az kişinin bildiği Bombaylı Altın Avcısı'nın hikayesine rast geldim. İlk başta ben de şaşırdım çünkü başarılı olmak için altını eritip limonata yapan yalnızca ben değildim. Ama başarının da bir bedeli vardı. Altınların değeri, o altını takan kişilerin özelliklerine göre belirleniyordu. Başarılı olmak için başarılı insanların altınlarını içmemiz gerekiyordu. Bir göçmenseniz, başarıya giden her yol sizin için iyi bir yoldur.

 

 

 

Amerikan rüyasının göçmenler üzerindeki etkilerini Neeraj Narayan adlı çocuğun etrafında söz konusu eden Sanjena Sathian, tarihin, şimdinin ve geleceğin başarılı olmak zorunluluğu tarafından nasıl şekillendiğini fantastik ve masalsı bir macerayla ortaya koyuyor.

 

 

 

“Sanjena Sathian'ın …… kitabı, 24 ayar dehanın eseri.”

 

—Ron Charles, The Washington Post

 

 

 

“Baş döndürücü derecede orijinal, son derece komik, son derece bilge.”

 

—Celeste NG. 

 

 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Kapat