9786056998799
928925
Huzura Açılan Kapı Üç Aylar
Huzura Açılan Kapı Üç Aylar
37.00

Bizlere sayısız nimetler lütfeden Rabbimize sonsuz şükürler olsun. O'nun şanına O'nun yüceliğine ve O'nun büyüklüğüne layık Olan HAMD nasılsa işte o HAMD, O'nun üzerine olsun. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa Sallâllâhu Aleyhi ve Sellem e layık olduğu miktar adedince salât-ü selâm olsun. Bütün Peygamberlerimize Rabbimizin selamı olsun. Sahabe-i kiram, başta Hz. Ebubekir, Hz. Ömer, Hz. Osman ve Hz. Ali Efendilerimiz olmak üzere, Rabbimizin bütün dostlarının Makamları âli olsun. Bütün şehit mertebesine erişen Şehitlerimizin ruhları şad olsun.


İnsanoğlu olarak bizler, hayatımız boyunca çeşitli fırsatlar ile karşı karşıya geliriz. Sırlarını bilemediğimiz yollar ve kapılar, yeri gelir ardına kadar bizim için açılır. İşte elinizdeki eserde, bu fırsatların manevi açıdan belki de en mükemmeli olan, üç aylar diye adlandırdığımız, RECEB, ŞABAN ve RAMAZAN-I ŞERİF aylarından bir tutam bahsetmeye çalıştık.


HUZURA AÇILAN KAPI olarak isimlendirdiğimiz bu eserde, üç ayların önemi, nasıl karşılamalı, nasıl yaşamalı ve hangi ibadetleri yapmalıyız gibi birçok konuda bilgiyi bulacaksınız. Tabiri caizse, artık üç aylar geldiğinde, hazırlıksız yakalanmamış olacaksınız.!


Bu eserin, Ümmeti Muhammed (a.s.m.) için istifade edilmesini, hayır ve bereketler getirmesini ve kıyamete kadar muhafazasını her şeyi gören ve bilen Rabbimden niyaz ederim (AMİN)(Tanıtım Bülteninden)


Kapat