What If? Thor'un Çekicini Loki Bulsaydı? Peter B. Gillis

What If? Thor'un Çekicini Loki Bulsaydı?
Peter B. Gillis

%30 İNDİRİM
80,00 TL
56,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786258271584
979374
What If? Thor'un Çekicini Loki Bulsaydı?
What If? Thor'un Çekicini Loki Bulsaydı?
56.00

Alternatif bir gerçeklikte Loki daha erken serbest kalır ve güçlerini kullanarak Thor ve Mjolnir'in yerlerini görselleştirir ve topal Donald Blake'i ve Norveç'e yaptığı yolculuk sırasında bulması gereken sopayı keşfeder. Loki sopayı alır ve Blake Kronanlardan saklanmaya çalışırken onu bulamasın diye mağaranın çok ötesine fırlatır. Blake mağaradan kaçamaz ya da Thor'a dönüşemez ve ardından Kronanlar tarafından öldürülür ve Odin en sevdiği oğlunun ölümünün farkına vararak perişan olur. Odin, oğlunu geri getirmesi için Hela'ya yalvarmak üzere kendisiyle birlikte bir grup savaşçı toplar ancak Balder ve Üç Savaşçı, Odin'in yöntemlerinin çirkin olduğunu düşünür ve katılmamayı tercih eder. Odin Hela'dan oğlunu istediğinde ve adil bir karşılık teklif ettiğinde, Hela onun elini tokatlayarak uzaklaştırır ve savaşçı grubunu Hela ve savunucularına saldırmaları için tetikler.

Asgard'a döndüğünde Balder, Ragnarok'un habercisi olan kılık değiştirmiş bir Loki tarafından öldürülür ve bir Asgardlı Odin'e haber göndermeye zorlanır. Bu arada, diyarlardaki çeşitli düşmanlar savaşa hazırlanmak için uyanmaya başlar. Bu arada Balder Valhalla'ya gelmiştir ve Thor'a kimliğini hatırlatır. Thor yaşayanlar diyarına dönmek zorunda hisseder ve Balder'la birlikte onu yerinde tutmaya çalışan Hela ve güçlerine karşı savaşır.

Bu arada Heimdall ve Üç Savaşçı Midgard'da uzun süredir kayıp olan Mjolnir'i bulmaya çalışır. Loki'nin turuncu bir ejderhaya binerek Mjolnir'in büyüsünü tutan çubuğa giden yolu kapattığını görürler ve onunla savaşırlar. Ejderhayı öldürmeyi başarırlar ve şehri alevler içinde buldukları Asgard'a geri ışınlanırken sopayı bulurlar. Çubuğu Odin'e götürürler ve çekici çağırırlar. Odin çekici Thor'a götürmek ister, böylece Asgard ordularına liderlik edebilecek ve karşılığında Hela'ya kendi hayatını teklif edebilecektir ancak Sif araya girer ve çekici kendisinin almayı teklif eder. Sif, Thor'u Hela'dan kurtarır ve borcunun ödendiğini söyleyerek Balder'in de gitmesine izin verir. Thor geri döner ve Asgardlıların istilacı güçleri yenmesine yardım eder. Babasına yaklaşır ve dersini aldığını söyler. Odin'e Balder'in de nasıl serbest bırakıldığını sorar ve Odin gözlerinden birini kaybettiğini açıklar.

Kapat