What If? Avcı Kraven Spider-Man'i Öldürseydi Richard Howell

What If? Avcı Kraven Spider-Man'i Öldürseydi
Richard Howell

%25 İNDİRİM
64,00 TL
48,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786258271638
979376
What If? Avcı Kraven Spider-Man'i Öldürseydi
What If? Avcı Kraven Spider-Man'i Öldürseydi
48.00

Kraven'ın son avı başarılı olsaydı ne olurdu? Örümcek Adam'ı sonsuza dek ortadan kaldırdıktan sonra Sergei Kravinoff, duvar sürüngenin kostümünü giyer... ama hiçbir sorumluluk duygusu olmadan.

Spidey, Mary Jane'in yeni evlerine taşınmasına yardım etmek için harekete geçtiğinde Avcı Kraven tarafından aniden pusuya düşürülür. Uyuşturuculu bir dart kullanan Kraven onu yakaladığında Spidey çaresizdir. Gerçek dünyada Kraven, zaferini tamamlamak için kostümünü giyerken Örümcek Adam'ı diri diri gömer ve Kraven'in Son Avı adlı hikayeye yol açar ve sonunda Kraven intihar eder. Ancak bu gerçeklikte, örümcek eline geçer geçmez Kraven onu öldürür. Bu da bizi hikayeye götürür...

Görevlileri Örümcek Adam'ı malikanesine yatırırken Kraven mutlu bir şekilde etrafta dans eder. Ancak Örümcek Adam'ı öldürmek, zaferini tamamlamak için yalnızca ilk adımdı. Düşmanının özünü emebilmek için Kraven kendini örümceklerle dolu bir odaya sokar ve onları avuç avuç yemeye başlar. Ardından zaferinin son aşaması gelir; düşmanının yerine geçerek ondan daha büyük olduğunu gösterir. Deliliğe sürüklenen Kraven, Örümcek Adam'a dönüşür ve şehri dolaşmaya başlar.

Kapat