Parçalar Karin Slaughter

Parçalar
Karin Slaughter

%35 İNDİRİM
240,00 TL
156,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786254487729
904390
Parçalar
Parçalar
156.00

Hayatta en iyi tanıdığını düşündüğün insan tamamen bir yabancı çıkarsa?

Andrea Cooper, annesi Laura'ya dair her şeyi bildiğini düşünüyor. Tüm hayatını küçük bir sahil kasabasında geçirdiğini, sakin bir yaşam sürmekten başka bir amacının olmadığını ve hiç sır tutmadığını biliyor çünkü hepimiz annelerimizi iyi tanıyoruz, değil mi?

Ancak bir gün, alışveriş merkezinde yemek yerken kendilerini bir silahlı çatışmanın içinde bulduklarında ve annesinin, varlığından şüphelenmediği karanlık yanını fark ettiğinde Andrea için her şey bir anda değişir.

Laura aslında Laura olmadan önce bambaşka bir insandır. Neredeyse otuz yıldır geçmişindeki kimliğinden ve kimsenin onu bulamayacağı umuduyla saklanıyordur ama şimdi ifşa oldu ve görünüşe bakılırsa artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Yirmi dört saat sonra Laura hastanede, yıllarını onu bulmaya adayan bir davetsiz misafir tarafından vurulur. Bu olay Andrea'yı annesinin geçmişini yeniden parça parça inşa etmek için umutsuz bir yolculuğa çıkmak zorunda bırakır ve orada saklanan gerçekleri ortaya çıkaramazsa ikisinin de artık bir geleceği olmayabilir.

Kapat