Astrolojide Sabit Yıldızlar Öner Döşer

Astrolojide Sabit Yıldızlar
Öner Döşer

%35 İNDİRİM
90,00 TL
58,50 TL
Tükendi
9786057481542
905476
Astrolojide Sabit Yıldızlar
Astrolojide Sabit Yıldızlar
58.50

Astroloji çok derin, evren çok dolu, sabit yıldızlar evrenin ihtişamının bir göstergesi gibi tüm zenginliğiyle önümüzde duruyor, üstelik daha yeni oluşan, ışığı bize ancak ulaşan birçok genç yıldız takımı var, her gün bir yenisi daha ekleniyor.

İnsanoğlu var oluşundan beri yıldızları takip etmiş, ekinoksların gelişini yıldızlardan haber almış, bazı yıldızlar parladığında bolluk olduğunu, bazılarının sönüklüğünde ya da parlaklığında savaşların çıktığını gözlemlemişler, yıldızlar ne kadar parlaksa etkilerinin o derece yakın olduğunu görmüşlerdir.

Geleneksel astrolojinin çok önemli bir konusu olan sabit yıldızlar, dünya astrolojisinde olduğu kadar, bireylerin doğum haritalarında da bazı önemli noktalarla temas ederek kişinin hayatına çok önemli etkiler getirirler.

Bu kitapta, sabit yıldızların astroloji haritasında okunup yorumlanmasına ilişkin bilgilerin yanı sıra, seçtiğimiz sabit yıldızların önce genel karakterlerini özetledik, sonra kavuşumlardaki etkilerine değindik ve örnekler vermeye çalıştık.

Kapat