9786257763264
929219
Şair Değilim Ben Şiirim
Şair Değilim Ben Şiirim
51.00

Siz de kitabımı aldınız. Evrenin sırrını çözmenizi sağlamayacak fakat bu kitap hikâyesi ve şiirleri ile size pek çok şey katıp, bakış açınızı değiştirecektir. Elem, matem veya keder hiçbir duyguyu yaşamadan da birinin hikâyesinden ilham alıp bunu yaşamış gibi olabilirsiniz. Duygusuz insan diye bir şey yoktur zira duygular daha bütünüyle keşfedilememiştir. Bugün bu hikâyenin ve şiirlerin sahibi benim ve size her mısralarımda yaşamadan öğreneceğiniz duyguları gönlünüze aktaracağım. Yaşamanızı ve anlamanızı istediğim, gönül kalemimden dökülen hakiki duygulardır.
Değerli okurlarım okumak ve yazmak kaybolmayacak fikirleri savunmaktır. Şunu unutmayın ki yazdıklarınızı ve inandıklarınızı kimse öldüremeyecek. Ölenler bedenlerdir, kaybolan şeyler ise cisimlerdir. Gönlünüzdekini kimse değiştiremeyecek ve fikirleriniz asırlar boyu sizinle gelecektir.
Ben şiirlerime ve size teslimim o yüzden bana şair demeyin, ben bir şair değilim, ben bir şiirim zira beni okursanız öğrenmiş olursunuz…
Umarım bardağın dolu kısmını görür ve payınıza düşen duyguları alırsınız. Bazen yalancı bir gülüş yerine gerçek bir gözyaşı sizin hayatınızı kurtarabilir. Kitabımı gönlünüzde yaşama dileği ile…(Tanıtım Bülteninden)


Kapat