Ölümcül Tahtın Senfonisi E. J. Mellow

Ölümcül Tahtın Senfonisi
E. J. Mellow

%35 İNDİRİM
295,00 TL
191,75 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786253661267
978347
Ölümcül Tahtın Senfonisi
Ölümcül Tahtın Senfonisi
191.75

Hırsızlar Krallığı, Aadilor diyarında
büyü ve kargaşanın yuvası olan gizli bir yerdi. Ölümcül büyücü üçlüsü Mousai, krallığın münzevi hükümdarı Hırsız Kral'a hizmet ederken halka ceza ve zevk dağıtıyordu.
Arabessa Bassette, Mousai'ın lideriydi ve yeteneklerini kullanırken kontrolünü asla yitirmezdi. Ancak o irade maskesinin arkasında kendi yolunu çizme arzusuyla yanıp tutuşuyordu. Babasının sağ kolu, çocukluğundan beri âşık olduğu Zimri D'Enieu'yla çalkantılı bir ilişkiye sahipti. Hırsız Kral'ın tahtı için karşısına çıkan beklenmedik bir davet onu ölümcül bir rekabetin içine sürüklediğinde soğukkanlılığını yitirdi ve kendini imkânsız bir seçimle karşı karşıya buldu. En büyük aşkı ve en büyük hırsı arasında bir tercih yapmak zorundaydı.
Fakat Hırsızlar Krallığı'nda fedakârlıkların önemi büyüktü, güç peşinde koşmanın her zaman bir bedeli vardı. Kendi hayatının ve sevdiği adamın geleceği tehlikedeyken, taht için ödeyeceği bedele razı olup olmadığına karar vermesi gerekiyordu.
Aşkın saklı yerlerde bulunduğu ve en büyüleyici senfonilerin öldürücü notalar taşıdığı Aadilor dünyasına hoş geldiniz. Müziğin zalimliğini dinlemeye cüret edebilir misiniz?(Tanıtım Bülteninden)


Kapat