Çatal Yürek Leigh Bardugo

Çatal Yürek
Leigh Bardugo

%35 İNDİRİM
300,00 TL
195,00 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786052652916
977849
Çatal Yürek
Çatal Yürek
195.00

GOODREADS OKURLARINA GÖRE 2023’ÜN EN İYI FANTASTIK ROMANI!

 

Galaxy “Alex” Stern’ün tek yapması gereken yeraltı dünyasına açılan bir kapı bulmak ve cehennemden bir ruhu kaçırmaktı. Bu basit bir plandı, bu türden bir yolculuğa çıkan kişilerin nadiren geri dönmesi dışında ortada bir sorun yoktu. Ancak bu onun Lethe’deki ve Yale Üniversitesi’ndeki geleceğini yakacak olsa bile Darlington’ı araftan çıkarmaya kararlıydı.

 

Bir kurtarma girişiminde bulunmaları kesinlikle yasaklanan Alex ve Dawes kimden yardım isteyeceklerini bilemediklerinde yapmaları ge­reken tek şeyi yaptılar: Lethe centilmenini kurtarmak için son derece şüpheli müttefiklerden oluşan bir ekip kurdular. Hep birlikte, cemi­yetlerin en sıkı korunan sırlarını ortaya çıkarmak için bilinmezlikler­den oluşan bir labirente dalmak ve her kuralı çiğnemek zorundaydı­lar. Ancak okuldaki öğretim üyeleri birer birer ölmeye başladığında Alex bunların kazadan ibaret olmadığını biliyordu. New Haven’da son derece ölümcül bir şey harekete geçmişti ve hayatta kalmak is­tiyorsa hem kendi geçmişindeki canavarlarla hem de üniversitenin temellerine yuva yapmış karanlıkla yüzleşmeliydi.

 

“Sinsi ve hayaletlerin musallat olduğu Alex Stern zamana yenik düş­meyecek bir kahraman.”―JOE HILL

 

“Mükemmel... Bardugo [kahramanına] sertlik, cesaret ve alaycılığın tamamen ilgi çekici bir karışımını veriyor.” ―PUBLISHERS WEEKLY

Kapat