Rüzgar ve Tepe - Omnia Mors Aequat Beşlisi 4 Necdet Özkaya

Rüzgar ve Tepe - Omnia Mors Aequat Beşlisi 4
Necdet Özkaya

%20 İNDİRİM
136,00 TL
108,80 TL
Tükendi
9786256459366
960712
Rüzgar ve Tepe - Omnia Mors Aequat Beşlisi 4
Rüzgar ve Tepe - Omnia Mors Aequat Beşlisi 4
108.80

Necdet Özkaya,
Ölüm her şeyi eşit kılar mı?
Sorusuna yanıt aradığı
Beş romandan
Oluşan Nehir Anlatısıyla
Okurlarını selamlıyor.Eşit kılındın sen de Anne… Daha önce hayatını kaybeden, ölen, artık nefes alıp veremeyen her ölü gibi sen de onlarla aynı yerdesin artık… Hiç unutmayacağım seni. Birlikte yaşadığımız iyi, kötü günleri, geride bıraktığımız ve unuttuğumuzu sandığımız hiçbir anı, anıyı silemeyeceğim hafızamdan…

Bir işadamı için önemli olan kazanmaktır, yaptığı işten kâr etmesidir. Milliyetçilik, dava uğruna kendini harcama, ulusa hizmet etmek adına kendini feda etme gibi işleri ben, sizin gibi siyasetçilere bırakıyorum, bunlarla ilgili olarak sizler gerekenleri yaparsınız zaten!
Edebiyatta, güzel sanatlarda, mimaride, güzellik yarışmalarında ahbap-çavuş ilişkileri, dostluklar, arkadaşlıklar, çıkara dayanan bağlılıklar ne yazık ki vazgeçilmez önemdeydi. Müsabakaların, yarışmaların, ödül organizasyonlarının kurtarılmış bölgeleri vardı; bu kurtarılmış bölgeleri parselleyen bazı kişiler, Tek Tip İnsan yaratmanın önemine inanan bazı muktedir kişilerin, grupların, kulüplerin, güçlerin görevlendirdiği kişilerin bizzat kendileriydi.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat