Miras Oyunları Jennifer Lynn Barnes

Miras Oyunları
Jennifer Lynn Barnes

%25 İNDİRİM
128,50 TL
96,38 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786254142413
911312
Miras Oyunları
Miras Oyunları
96.38

Goodreads Okur Ödülü Adayı
 
New York Times Çoksatanlar Listesi’nin Bir Numarası Jennifer Lynn Barnes’tan Özellikle Genç Yetişkinlerin Soluk Soluğa Okuyacağı Bir Gizem Ve Gerilim Romanı!
 
Hem Çalışıp Hem Okuyan Avery Grambs, Kendine İyi Bir Gelecek Kurmak İstiyordu Ve Bunun İçin Elinden Geleni Yapmaya Kararlıydı. Liseyi Bitirecek, Üniversitede İstediği Bölümü Okuyacak Ve Mezun Olacağı Güne Kadar Hayatta Kalmayı
Başaracaktı. Ancak Ünlü Milyarder Tobias Hawthorne, Ölümünün
Ardından Ona Neredeyse Tüm Servetini Bıraktığında Hayatı Hiç Beklenmedik Bir Şekilde Değişti. Avery Bir Anda Dünyanın En Zengin Gençlerinden Biri Ve En Şanslı İnsanı Olmuştu. Tüm Gözler Artık Onun Üzerindeydi. Peki Ama Hiç Tanımadığı Bir Adam Ona Neden Böyle Bir Miras Bırakmıştı? Mirası Alması İçin İse Tek Bir Şart Vardı: Avery Bir Yıl Boyunca Muhteşem Hawthorne Malikânesi’nde Yaşamak Zorundaydı.
 
Bu Dillere Destan Malikânenin Her Yeri Özel Mesajlarla, Kodlarla, Şifrelerle Ve Karanlık Aile Sırlarıyla Doluydu. Avery İçin En Büyük Sürpriz İse Mirasın Hiç Tanımadıkları Biri Tarafından Ellerinden Alınmasına Öfkelenen Hawthorne'un
Torunlarıydı. Onlar Sınırsız Olanaklarla Büyümüş, Son Derece Zeki, Çekici Ve Sıradışı Çocuklardı. Bu Tehlikelerle Dolu Görkemli Dünyaya Adım Atan Avery’nin Çözmesi Gereken Gizemler Vardı. Tabii Hayatta Kalmayı Başarabilirse!

Kapat