İçindeki Şamanı Uyandır - Bir Kadının Kendini Keşfetme Yolculuğu Marce

İçindeki Şamanı Uyandır - Bir Kadının Kendini Keşfetme Yolculuğu
Marcela Lobos

%5 İNDİRİM
200,00 TL
190,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786259993591
976938
İçindeki Şamanı Uyandır - Bir Kadının Kendini Keşfetme Yolculuğu
İçindeki Şamanı Uyandır - Bir Kadının Kendini Keşfetme Yolculuğu
190.00

Hayatınızda karşınıza çıkan çatışmalar ve krizler aslında birer işarettir: İçinizdeki şamanı uyandırmanın vakti gelmiş demektir. Ruh'tan gelen bu çağrıya yanıt vermek için sık kullanılan yollardan biri, bir usta ile çalışmak ve çeşitli inisiyeler almaktır. Marcela Lobos, ikinci bir yolun varlığına işaret ediyor ve kendi yolundan yürümek isteyenleri, içsel bilgelikleriyle buluşacakları, şamanik yöntemler öğrenecekleri ve meşhur kahramanın yolculuğu ile kendilerini gerçekleştirecekleri bir maceraya davet ediyor.
İçindeki Şamanı Uyandır, okurları, aradıkları doyumu sunmayan hayatlarından çıkıp ruhani anlayış ve derin dönüşüm için ilk adımları atmaya davet ediyor. Bu macerada okura, dünyanın en saygın şamanik rehberlerinden Marcela Lobos eşlik ediyor ve ruhun karanlık gecesinden çıkıp manevi yolda nasıl derinleşebileceğimizi, Carl Jung'un bireyleşme süreci ve arketipsel kahramanın yolculuğu haritasını takip ederek aktarıyor.
“Marcela Lobos'un umutsuzluktan cesarete götüren eşsiz ve nefes kesici bir harita yaratmak için yaptığı şamanik çalışmaları ve kahramanın yolculuğunu anlattığı bu heyecanlı, cesur hikâyeyi okuyun. Bu ilham verici kitabın sayfalarında, bir şifacı olmak için deneyimlediği olağanüstü, özgün şamanik inisiyasyonda Marcela'ya eşlik ediyoruz. Onun hikâyesi bize, aradığımız sihrin ve bereketin biz fark etmesek de etrafımızda, gözümüzün önünde olduğunu söylüyor ve bunu nasıl bulacağımızı gösteriyor. Kitabı elimden bırakamadım!”
— Colette Baron-Reid(Tanıtım Bülteninden)


Kapat