Bilge Şamanların Yolu - Maya İnka ve Hopilerin Gizli Öğretileri Albert

Bilge Şamanların Yolu - Maya İnka ve Hopilerin Gizli Öğretileri
Alberto Villoldo

%5 İNDİRİM
175,00 TL
166,25 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786259993577
975674
Bilge Şamanların Yolu - Maya İnka ve Hopilerin Gizli Öğretileri
Bilge Şamanların Yolu - Maya İnka ve Hopilerin Gizli Öğretileri
166.25

Maya, Hopi ve İnka Yeryüzü Bekçileri'nin kehanetlerine göre, insanlık tarihinde yeni bir insan türünün doğacağı bir dönüm noktasındayız. Dönüşmekte olduğumuz şeye doğru bir kuantum sıçraması yapacağız ve artık Homo Sapiens değil Homo Luminous olacağız.
Amerika'nın şifacı erkek ve kadınları olan Yeryüzü Bekçileri tarafından korunan bilgelik öğretilerinde ustalaşarak DNA'mızı yeniden biçimlendirebilir, biyolojik, duygusal ve ruhsal evrimimize bilinçli olarak katılma şansını yakalayabiliriz.
Yeryüzü Bekçileri, şamanların yolunu oluşturan öğretilerde ustalaşmışlar ve bunları hastalıkları iyileştirmek, duygusal acıları ortadan kaldırmak hatta farklı şekilde yaşlanan ve iyileşen yeni bedenlere sahip olmak için kullanmışlardır. Bilge Şamanların Yolu, fiziksel evreni oluşturan enerji ve titreşimi çok daha yüksek bir seviyede algılama yeteneğine sahip ışık varlıkları olmak için uygulayabileceğimiz kadim teknolojileri günyüzüne çıkartıyor.
“Her hikâye, kendini gerçekleştiren bir kehanettir. Kadim öğretilerin izinden giderek ve gücünüze sahip çıkarak hikâyenizi daha önce dile getirilmemiş bir şekilde anlatabilirsiniz. Bu, kahramanın yolculuğudur.”
Dr. AlbertoVilloldo(Tanıtım Bülteninden)


Kapat