King ve Kayla 3 - Gizli Şifre Olayı Dori Hillestad Butler

King ve Kayla 3 - Gizli Şifre Olayı
Dori Hillestad Butler

%5 İNDİRİM
135,00 TL
128,25 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9789752212107
963423
King ve Kayla 3 - Gizli Şifre Olayı
King ve Kayla 3 - Gizli Şifre Olayı
128.25

Merhaba!


Benim adım King. Ben bir köpeğim.


Bu da Kayla. O benim insanım.


Biz dedektifiz!İlk kitabı Kayıp Kurabiye Olayı Amerika'da ilk okuma seviyesindeki en seçkin kitaplara verilen Geisel Onur Ödülü'ne layık görülen King ve Kayla serisinde yeni bir maceraya hoş geldiniz.


Bu yeni macerada King ve Kayla şifreli yazılmış gizemli bir mektup alır. Kelimelerin çoğu sessiz harflerle yazılmıştır. Acaba şifreyi nasıl çözecekler? Bu gizemli mektubu kim göndermiş olabilir?


King ve Kayla serisinde sevimli köpek King, küçük Kayla'yla birlikte her kitapta yeni bir maceraya atılıyor. Tam bir takım ruhuyla hareket eden ikili, birer dedektif gibi ipuçlarını birleştirerek gizemli olayları çözüyor. King ve Kayla serisi, basit, anlaşılır dili ve mizahi üslubuyla okumayı yeni öğrenen çocuklar için harika bir başlangıç olmanın yanı sıra takım olarak çalışma, gerçeğe ulaşmak için sorular sorarak kanıtları toplama, analitik düşünme, problem çözme becerileri için mükemmel bir giriş serisi. Her hikâyenin sonunda, artık olayları çözmeyi öğrenmiş olan okurların kendi olaylarını çözebileceği üçer etkinlik bulunuyor. Bu etkinlikler sayesinde çocuklar da eğlencenin bir parçası oluyor.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat