King ve Kayla 1 - Kayıp Kurabiye Olayı Dori Hillestad Butler

King ve Kayla 1 - Kayıp Kurabiye Olayı
Dori Hillestad Butler

%5 İNDİRİM
135,00 TL
128,25 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9789752212084
963421
King ve Kayla 1 - Kayıp Kurabiye Olayı
King ve Kayla 1 - Kayıp Kurabiye Olayı
128.25

Merhaba!


Benim adım King. Ben bir köpeğim.


Bu da Kayla. O benim insanım.


Biz dedektifiz!Amerika'da ilk okuma seviyesindeki en seçkin kitaplara verilen Geisel Onur Ödülü'ne layık görülen Kayıp Kurabiye Olayı, King ve Kayla serisinin de ilk kitabıdır.


Bu komik ve heyecanlı kitapta Kayla'nın yaptığı kurabiyelerin eksildiği anlaşılınca King birden şüpheli durumuna düşüyor ve macera başlıyor. Acaba kayıp kurabiyeleri kim aldı?


King ve Kayla serisinde sevimli köpek King, küçük Kayla'yla birlikte her kitapta yeni bir maceraya atılıyor. Tam bir takım ruhuyla hareket eden ikili, birer dedektif gibi ipuçlarını birleştirerek gizemli olayları çözüyor. King ve Kayla serisi, basit, anlaşılır dili ve mizahi üslubuyla okumayı yeni öğrenen çocuklar için harika bir başlangıç olmanın yanı sıra takım olarak çalışma, gerçeğe ulaşmak için sorular sorarak kanıtları toplama, analitik düşünme, problem çözme becerileri için mükemmel bir giriş serisi. Her hikâyenin sonunda, artık olayları çözmeyi öğrenmiş olan okurların kendi olaylarını çözebileceği üçer etkinlik bulunuyor. Bu etkinlikler sayesinde çocuklar da eğlencenin bir parçası oluyor.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat