Kimsenin Bundan Bahsettiği Yok Patricia Lockwood

Kimsenin Bundan Bahsettiği Yok
Patricia Lockwood

%45 İNDİRİM
160,00 TL
88,00 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786052650882
912281
Kimsenin Bundan Bahsettiği Yok
Kimsenin Bundan Bahsettiği Yok
88.00

2022 Dylan Thomas Ödülü Kazananı

 

Yetişkinlik hayatının tamamını Proustvari bir tavırla, her gün, yatak-masasında yazı yazarak geçiren Patricia Lockwood, günümüzün önde gelen Amerikalı şair ve yazarlarından biri. Edebiyat dünyasında ses getiren eserlerinin yanında Twitter’da çizdiği profille de dikkatleri üzerine çeken Lockwood’un ilk romanı Kimsenin Bundan Bahsettiği Yok ise Booker Ödülü ile Dublin Edebiyat Ödülü kısa listelerine giren, 2022 Dylan Thomas Ödülü’nü kazanan bir yapıt.

 

Sosyal medya paylaşımlarıyla öne çıkan bir kadın, hayranlarıyla tanışmak için dünyayı dolaşır. Portal olarak adlandırılan çevrimiçi dünyanın çivisi çıkmak üzeredir. Derken, annesinden gelen ailevi bir haber her şeyi altüst eder. Gerçek hayat ile dijital portalın giderek tuhaflaşan dünyası çatışırken, evrende iyilik, empati ve adaletin var olduğuna dair kanıtlarla karşılaşan kadın, maalesef bunların yokluğuyla da yüzleşecektir.

 

Kimsenin Bundan Bahsettiği Yok, internet sonrası hayatı sorgulayan, metaforlarla yüklü, duygusal olduğu kadar gerçekçi de olan bir gözlem romanı.

“Düzyazı şiir gibi okunabilecek, görkemli, içten, felsefi, zeki ve en nihayetinde de dokunaklı bir kitap.” –New York Times

 

“Bu kitaba gerçekten hayranım. Patricia Lockwood tam anlamıyla eşsiz bir yetenek ve bu onun en iyi, en eğlenceli, en tuhaf ve en etkileyici eseri.” –Sally Rooney

 

Kapat