Justice League Cilt 1 - Soy Tüketme Makineleri %25 indirimli Bryan Hit

Justice League Cilt 1 - Soy Tüketme Makineleri
Bryan Hitch, Tony S. Daniel, Jesus Merino

%30 İNDİRİM
26,85 TL
18,80 TL
Tükendi
9789750842801
732238
Justice League Cilt 1 - Soy Tüketme Makineleri
Justice League Cilt 1 - Soy Tüketme Makineleri
18.80

"Justıce League Cilt 1 tüm vaatlerini yerine getiriyor ve bu destan gelecekte olacakların habercisi.”

- CBR

“Bryan Hitch aksiyonu nasıl sunacağını iyi biliyor.”

- Newsarama

“Destansı ve muazzam bir hikâye.”

- IGN

Dünyanın Tanıdığı Justıce League Artık Yok Onlar dünyanın şimdiye kadar gördüğü en büyük kahramanlardı. Şimdi ise en büyükleri hayatını kaybetti.

Superman öldü. Çelik Adam onu evlat edinen dünyayı kurtarmak için hayatını feda ettiğinde Justice League'deki arkadaşları mücadeleye onsuz devam etmek zorunda kaldı. Onun bıraktığı bayrağı ise yok olmuş bir evrenden gelen yaşça daha büyük ve daha bilge bir Superman devralmak zorunda. Ama Batman, Wonder Woman ve League'in diğer üyeleri için bu “Superman” bir yabancı. Ve tıpkı Hal Jordan'ın kendisinin yokluğunda dünyayı korumakla görevlendirdiği acemi Green Lantern'lar Jessica Cruz ve Simon Baz gibi yeni Superman'in kanıtlaması gereken çok şey var. Ama bunun için çok zamanı yok. League'in şimdiye kadar yüzleştiklerinden çok daha büyük, tanrısal bir tehdit yolda. Gezegenin yüzeyini yeniden yapılandıracak ve insanları canlı silahlara çevirecek devasa yok etme makineleri çalıştırılmak üzere.

Çizgi roman süperstarları Bryan Hıtch (justıce League Of Amerıca) ve Tony S. Danıel (superman/ Wonder Woman) güçlerini birleştirerek rekorlar kıran Dc Rebırth girişiminden doğan Justıce League Cilt 1: Soy Tüketme Makineleri'nde çizgi romanın en büyük
süper kahraman ekibinin yeni çağını başlatıyor. Bu cilt Justıce League #1-5 ve Justıce League: Rebırth özel sayısını bir araya getiriyor.

Kapat