A Game of Thrones - Taht Oyunları Çizgi Roman Seti - 4 Kitap Takım %25

A Game of Thrones - Taht Oyunları Çizgi Roman Seti - 4 Kitap Takım
George R. R. Martin

%20 İNDİRİM
92,00 TL
73,60 TL
Tükendi
2789786016884
606160
A Game of Thrones - Taht Oyunları Çizgi Roman Seti - 4 Kitap Takım
A Game of Thrones - Taht Oyunları Çizgi Roman Seti - 4 Kitap Takım
73.60

Setin İçindeki Kitaplar;

A Game of Thrones - Taht Oyunları 1. Cilt
Entrika, baştan çıkarma, ihanet
Yedi aile bir taht
Olağanüstü çizgilerle
A Game Of Thrones: Taht Oyunları Başlıyor...

A Game of Thrones: Taht Oyunları, George R. R. Martin ve fantastik romanların bir başka ustası Daniel Abraham tarafından romanın aslına sadık kalınarak uyarlandı ve Tommy Patterson'un olağanüstü çizgileriyle görsel bir şölene dönüştürüldü.

Her karesi bir poster niteliğinde olan çizgilerle A Game of Thrones: Taht Oyunları'nı keyifle okuyacak ve kitaplığınızda yıllarca saklayacaksınız. A Game of Thrones: Taht Oyunları hayranları ve çizgi roman hayranları için tam bir hazine.

A Game of Thrones - Taht Oyunları 2. Cilt
Gölge kadar sessiz
Durgun su kadar sakin
Geyik kadar hızlı
Yılan kadar seri
Bir Taht Yedi Aile

A Game Of Thrones: Taht Oyunları Devam ediyor... İlk cildi büyük bir ilgi ve beğeniyle karşılanan A Game of Thrones: Taht Oyunları'nın II. Cildi hayranlarıyla buluşuyor. A Game of Thrones: Taht Oyunları, G. R. R. Martin ve fantastik romanların bir başka ustası Daniel Abraham tarafından romanın aslına sadık kalınarak uyarlandı ve Tommy Patterson'un olağanüstü çizgileriyle görsel bir şölene dönüştürüldü.

Her karesi bir poster niteliğinde olan çizgilerle A Game of Thrones: Taht Oyunları'nın II. cildini de keyifle okuyacak ve kitaplığınızda yıllarca saklayacaksınız. Bu cildin sürprizi, kitabın bir bölümünün metin hâlinden itibaren resimli sayfalara dönüştürüldüğü son aşamaya kadar geçen sürecinin ayrıntılı olarak anlatılması. A Game of Thrones: Taht Oyunları hayranları ve çizgi roman hayranları için tam bir hazine.

A Game of Thrones - Taht Oyunları 3. Cilt
Taht Oyunlarını Oynarken Orta Nokta Yoktur: Kazanır Ya Da Ölürsün. İlk iki cildi büyük bir ilgi ve beğeniyle karşılanan A Game of Thrones: Taht Oyunları'nın III. Cildi hayranlarıyla buluşuyor. Kral ölürse taht oyunları bir zorunluluk olur. Kral Öldü, Yaşasın Kral demek için henüz çok erken… Macera devam ediyor. Her karesi bir poster niteliğinde olan çizgilerle A Game of Thrones: Taht Oyunları'nın III. cildini de keyifle okuyacak ve kitaplığınızda yıllarca saklayacaksınız.

Bu cildin sürprizi, kitabın son bölümünde karakterlerin resimleme sürecinin ayrıntılı olarak anlatılması. Bir Kral Tahtında Asla Rahat Oturmamalı… Hele Ki Düşmanlarından Geriye Kalan Kılıçlardan Dövülerek Yapılmış Bir Tahtsa.

A Game of Thrones - Taht Oyunları 4. Cilt
İlk üç cildi büyük bir ilgi ve beğeniyle karşılanan A Game of Thrones: Taht Oyunları'nın IV. Cildi hayranlarıyla buluşuyor. A Game of Thrones: Taht Oyunları, G. R. R. Martin ve fantastik romanların bir başka ustası Daniel Abraham tarafından romanın aslına sadık kalınarak uyarlandı ve Tommy Patterson'un olağanüstü çizgileriyle görsel bir şölene dönüştürüldü.

Her karesi bir poster niteliğinde olan çizgilerle A Game of Thrones: Taht Oyunları'nın bütün ciltlerini keyifle okuyacak ve kitaplığınızda yıllarca saklayacaksınız. "Bir at efendisi öldüğünde, gece topraklarında gururla yol alabilsin diye atı da onunla birlikte ölürdü. Bir erkek hayatta ne kadar haşin dövüşmüşse, yıldızı da o kadar parlak olurdu. Artık ilk yıldızı izlemekten başka yapacak bir şey yok."

Kapat