Taht Oyunları Grafik Roman 1 George R. R. Martin

Taht Oyunları Grafik Roman 1
George R. R. Martin

%20 İNDİRİM
198,50 TL
158,80 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786254142895
912389
Taht Oyunları Grafik Roman 1
Taht Oyunları Grafik Roman 1
158.80

Kış geliyor...

Kral Toprakları’nda zevküsefa içinde yaşayan Kral Robert Baratheon, Kışyarı’nın sert ve soğuk topraklarında ise Stark Hanesi’nden Lord Eddard, mağrur eşi Catelyn ve çocukları Sansa, Arya, Robb, Brandon ve Rickon var. Eh, bir de piç oğulları Jon Kar...

 

Kral Eli Jon Arryn’in beklenmedik ve gizemli ölümü üzerine Kral Robert, ketum eşi Kraliçe Cersei, kibir timsali oğlu Joffrey, kraliçenin erkek kardeşleri Jaime ve bacak kadar boyu kıvrak zekâsına gölge düşüremeyen Tyrion Lannister’la Kışyarı’na gidiyor. Gururlu ve bir o kadar da ayakları yere sağlam basan Starkların hayatı, hiçbir şey aynı kalmayacak şekilde oyunlara sürükleniyor.

 

Dar Deniz’in fersah fersah ötesinde ise vaktiyle tüm Batıdiyar’a hükmeden Targaryen Hanesi’nin varisi Prens Viserys, yeniden tahta geçme arzusuyla masumiyet timsali güzeller güzeli kız kardeşi Daenarys’i, barbar Dothraklardan Khal Drogo’yla evlendirmekten çekinmiyor.

 

Okuduğumuz kitaplar ve izlediğimiz diziyle sessiz sedasız kalbimize taht kuran George R. R. Martin, şimdi de Taht Oyunları’nın bu görkemli grafik roman uyarlamasıyla karşımızda. Altı bölümden oluşan eserde sizi, George R. R.

Martin’in önsözü ve serinin yaratıcı ekibinden bir sürpriz de bekliyor. Kış geliyor. Sıkı giyinin ve kanlı oyunlara

hazırlıklı olun.

Kapat