Geceyarısı Kuleleri / Zaman Çarkı 13 (Karton Kapak) Robert Jordan

Geceyarısı Kuleleri / Zaman Çarkı 13 (Karton Kapak)
Karton Kapak
Robert Jordan, Brandon Sanderson

%50 İNDİRİM
483,00 TL
241,50 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258475340
893368
Geceyarısı Kuleleri / Zaman Çarkı 13 (Karton Kapak)
Geceyarısı Kuleleri / Zaman Çarkı 13 (Karton Kapak) Karton Kapak
241.50

“Zaman Çarkı döner, Çağlar gelip geçer, efsaneleşen anılar bırakır ardında. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran Çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur.”
Fantastik edebiyatın devi Robert Jordan’ın kaleminden çıkan Zaman Çarkı destanı dünya çapında milyonların hayal gücünde yer etti. Ayrıntılı dünyası, en ince detayına kadar düşünülmüş büyü sistemi, gönüllere taht kuran karakterleri Zaman Çarkı’nın okurlar tarafından bu kadar sevilmesinin sadece birkaç sebebi. Zaman Çarkı’nın etkileri, Patrick Rothfuss, Brandon Sanderson, Brent Weeks gibi günümüzün en büyük fantastik yazarlarının eserlerinde görülebilir.

Son çok yakındı. Gölge’nin orduları Afet’ten çıkmaya başlamıştı. Rand al’Thor’un Karanlık Varlık’la vereceği nihai savaşta iki çocukluk arkadaşının yardımına ihtiyacı vardı, yoksa savaşı kaybedeceği kesindi.

Geçmişin hayaletleri Perrin’in peşindeydi. Perrin’in bunlardan kurtulması için gereken ipuçlarını kurt hakkında gördüğü düşte araması ve içindeki kurda hâkim olması gerekiyordu.

Bu sırada Mat kendini hayatının en zor mücadelesine hazırlıyordu. Aelfinn ile Eelfinn onun aklını karıştırmış ve zihnine başka insanların anılarından parçalar koymuştu. Mat yaratıklarla olan bu son yüzleşmesinde her şeyin biteceğini umuyordu fakat Çark’ın ne dokuyacağını bilmek imkânsızdı.

Ejderha, bir kez daha zamanın rüzgârlarında havalanacak.

“Dünyası geniş, detayları yoğun, karakterleri ikna edici muazzam bir kahramanlık fantazyası.” –L. Sprague de Camp

“Zaman Çarkı kitapları hayatımda bir dönüm noktası.” –Robin Hobb

Kapat