Dune Frank Herbert

Dune
Frank Herbert

%35 İNDİRİM
390,00 TL
253,50 TL
Aynı gün kargo
9786053754794
609863
Dune
Dune
253.50

“Yüzüklerin Efendisi dışında bu kitapla kıyaslanacak başka bir kitap yok.”

- Arthur C. Clarke

“Güçlü, inandırıcı ve usta işi.”

- Robert A. Heinlein

“Modern bilimkurgunun mihenk taşlarından biri.”

- Chicago Tribune

En İyi Roman kategorisinde Hugo Ödülü

En İyi Roman kategorisinde Nebula Ödülü

Okurlar tarafından 20. yüzyılın en iyi bilimkurgu yapıtı seçilen Dune serisi, yepyeni kapakları ve gözden geçirilmiş çevirileriyle 50. yılında İthaki'de.

Modern edebiyatın en epik mesih anlatılarından biri sayılan Dune, genç Paul Atreides'in hikâyesini anlatır. Atreides'in ailesi, evrendeki en önemli ve en değerli madde olan melanj ‘baharatının' tek kaynağı olarak bilinen Arrakis gezegeninin kontrolünü kabul etmiştir. İmpatorluğun güçleri Arrakis'in kontrolü için birbirlerinin boğazına sarılırken, politika, din, ekoloji, teknoloji ve insani duyguların çok katmanlı, karmaşık etkileşiminden benzersiz bir hikaye doğacaktır.

Frank Herbert'ın yarattığı evren, yıllar boyunca milyonlarca okurun zihninde gerçekliğini kabul ettirdi ve bugün de ayakta.

İyi bir bilimkurgu ve iyi bir edebiyat yapıtı okumak isteyen herkesin yolu Dune serisinde birleşiyor… İthaki'nin yepyeni “Bilimkurgu Klasikleri” dizisi Dune efsanesiyle başlıyor…

5 MÜKEMMEL ÖTESİ BİR KİTAP HARİKULADE BİR ESER.Tüm seri için geçerli bu cidden frank herbert bir dahi.Kitapın kalın olması kimseyi ürkütmesin dünyaya girdikten sonra 1,5,2 günde bile rahatça bitireceksiniz.Hatta bu sene 22 ekimde filmi bile çıkacak en azından ilk kitabı kesin okuyun sonrası zaten gelecektir.Sadece bilim kurgu değil siyaset,politika,sosyoloji,ekoloji ve daha nice dalları barındıran bir eser yaşında okumanız en iyisi olur
0 Serinin ilk kitabı ve henüz ortalarında olmama rağmen diğer kitapları da okuyacağıma eminim! Ayrıca temin süresi 3 gün yazdığı halde siparişimin ertesi günü kitaplar elimdeydi. Mucize gibi =)
Kapat