Güzel Sevişme Sanatı ve Kadim Seks Sırları - MetaSeks Cinsel Terapi Te

Güzel Sevişme Sanatı ve Kadim Seks Sırları - MetaSeks Cinsel Terapi Teknikleri
Cem Keçe

130,00 TL
Tükendi
9786054912803
939372
Güzel Sevişme Sanatı ve Kadim Seks Sırları - MetaSeks Cinsel Terapi Teknikleri
Güzel Sevişme Sanatı ve Kadim Seks Sırları - MetaSeks Cinsel Terapi Teknikleri
130.00
GÜZEL SEVİŞME SANATININ İNCELİKLERİNİ VE KADİM SEKS SIRLARINI ÖĞRENİN…
Her insan sağlıklı, doyumlu ve mutlu bir cinsel yaşamı hak eder. Ancak sosyokültürel yargılar, yanlış bilgiler ve cinsel mitlerle oluşan cinsel tabuların ördüğü duvar, çoğu kişinin cinselliği bir hak olarak zevkle yaşamasının önündeki engeldir. Bu engeli ortadan kaldıracak tek güç doğru bilgidir. Bu kitap, biyolojik cinsiyeti, cinsel kimliği, cinsel yönelimi, toplumsal cinsiyet rolleri ve yaşı ne olursa olsun herkesin utanç ve suçluluk duymadan arzu ettiği cinselliği yaşamasını ve hak ettiği hazzı elde etmesini sağlayacakMetaSeks Cinsel Terapiteknikleriyle güzel sevişme sanatının inceliklerini ve kadim seks sırlarını açıklıyor.
Psikoterapist & Yazar & Eğitmen Dr. Cem KEÇE


YAŞAM BOYU MUTLU CİNSELLİĞİN KILAVUZU…
IICPI Türkiye Eşbaşkanı Psikoterapist Dr. Cem Keçe'nin, cinsel terapiye entegratif bir bakış açısı getirerek geliştirdiğiMetaSeks Cinsel Terapiteknikleriyle yaşam boyu mutlu cinselliğin nasıl sürdürüleceğinin anlatıldığı, cinsel terapi eğitimlerimizde de ders kitabı olarak kullandığımız bu önemli kaynak, hem danışanlara sağlıklı bir cinsel yaşam için rehberlik edecek hem de danışanlarının cinsel sorunlarına etkili ve kalıcı çözümler sağlamak için bu alanda çalışan uzmanların vazgeçemeyeceği bir kılavuz olacaktır. Bütüncül seks, bilinçli seks, açılma, teslimiyet, sağduyu, ılımlılık, samimiyet gibi kavramları, sekste neyin ne zaman, nerede yapılacağına dair kadim sırları, haz almayı olduğu kadar haz vermeyi de, hazzı bölüşmeyi kadar hazzı paylaşmayı da, tutkuyla sevişmeyi olduğu kadar“BİR”olmayı da esas alan, sayısız inceliklerle hazzı doruklara taşımanın önemine vurgu yapan bu kitap bir bilgelik öğretisidir.
Uluslararası Entegratif Kognitif Psikoterapi Enstitüsü (IICPI)


CİNSELLİĞİNİZİ HER YÖNÜYLE KEŞFEDİN…
CİSEF Başkanı Dr. Cem KEÇEveCİSED Genel Başkanı Dr. Fatma COŞARtarafından kaleme alınan ve cinselliğin kadim sırlarının yanı sıra, güzel sevişme sanatının bilinmeyen yönlerinin anlatıldığı bu kitap; okurların kendi cinselliklerini her yönüyle keşfetmelerine destek olacak, bu keşifler sayesinde bilinmezlikler, eksik ve yanlış bilgilerle gölgelenmiş cinsel yaşamlarının bilginin parlak ışığıyla aydınlanmasına yardım edecek, günümüz insanının şipşakçı ve pornografik sevişme düzeyinin üstüne çıkmasını sağlayacak, boşalma denetimi, önsevişme, sevişme ve sonsevişme biçimleri, cinsel güçsüzlüğün yenilgiye uğratılması, bütüncül seks, sağlıklı ve mutlu cinsel yaşam konularını öğrenme fırsatını sunacak çok değerli bir kaynaktır.
Cinsel Sağlık Dernekleri Federasyonu (CİSEF)


(Tanıtım Bülteninden)


Kapat