Bilgece Farkındalık El Kitabı - Günlük Yaşamda Mindfulness Uygulamalar

Bilgece Farkındalık El Kitabı - Günlük Yaşamda Mindfulness Uygulamaları
Cem Keçe

190,00 TL
Tükendi
9786054912858
966652
Bilgece Farkındalık El Kitabı - Günlük Yaşamda Mindfulness Uygulamaları
Bilgece Farkındalık El Kitabı - Günlük Yaşamda Mindfulness Uygulamaları
190.00

Kendinize Ve Dünyaya Bilgece Farkındalıkla Bakın…
Bilgece Farkındalık” Mindfulness), Anlık Deneyimlerinize Ve Duygularınıza Dikkatli, Farkında Ve Kabul Edici Bir Şekilde Odaklanmanızı İfade Eden Çok Özel Bir Zihinsel Süreçtir. Bu Süreci Anlatan Bilgece Farkındalık El Kitabı” Da Yaşadığınız Her Anı Bilinçli Bir Şekilde Deneyimlemek İçin Günlük Yaşamınızda Mindfulness Becerilerini Kullanmanıza Rehber Olacak Çok Özel Bir Kitaptır. Okuduğunuzda Kendinize, Başkalarına Ve Dünyaya Bilgece Farkındalıkla Bakarak, Mutluluğu Ve Huzuru İçselleştirmenin Kapılarını Aralayacaksınız. Zihninizi Sakinleştirerek, Stresle Daha Etkili Bir Şekilde Başa Çıkarak, Duygusal Dengenizi Koruyarak, İç Huzurunuzu Arttırarak Ve Etkili Mindfulness Uygulamalarını Keşfederek Daha Derin Bir Yaşam Deneyimi Elde Edeceksiniz.
Psikoterapist & Yazar & Eğitmen Dr. Cem Keçe
Www.Cemkece.Com.Tr


Bilgece Farkındalıkla Yaşamınızı Dönüştürün…
Bilgece Farkındalık El Kitabı” Modern Hayatın Karmaşıklığından Sıyrılmanıza Ve İçsel Huzurunuzu Keşfetmenize Yardımcı Olacak Mindfulness Uygulamaları, Pratik İpuçları Ve İlham Verici Hikâyelerle Sizi Yaşamınızı Dönüştürecek Bir Yolculuğa Çıkaracak. Sayfalar Arasında Dolaşırken, Yavaşlayacak Ve Anı Yaşamanın Gücünü Keşfedeceksiniz. Kendinizi Kabul Etme, Duygusal Dengeyi Sağlama Ve Zihinsel Berraklığı Artırma Konularında Güçlü Bir Anlayış Kazanacak Ve Gerçek Potansiyelinizi Ortaya Çıkarmak İçin İçsel Kaynaklarınızı Keşfedeceksiniz.
Uluslararası Entegratif Kognitif Psikoterapi Enstitüsü Iıcpı)
Www.İcpi.Org


Yaşamın Tadını Çıkarmanıza Yardımcı Olacak Yeni Bir Bakış Açısı…
Bilgece Farkındalık El Kitabı” Her Anınızda Daha Fazla Huzur, Memnuniyet Ve Mutluluk Hissetmenizi Sağlayacak Mindfulness Uygulamalarıyla Zihninizin Gücünü Keşfetmeniz, İçsel Huzurunuzu Korumanız Ve Kendinizi Daha Değerli Bir Yaşama Bağlamanız İçin Size Kılavuz Olacak. Pratik Egzersizler, Meditasyon Teknikleri Ve Farkındalık Artırıcı Yönergeler, Kendinizi Daha İyi Hissetmenize, Olumlu İlişkiler Kurmanıza Ve Yaşamın Tadını Çıkarmanıza Yardımcı Olacak Yeni Bir Bakış Açısı Kazandıracak. Bilinçli Farkındalığın Size Nasıl Daha Mutlu, Sağlıklı Ve Tatmin Edici Bir Yaşam Sunabileceğini Keşfedeceksiniz.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat