Biyoloji ve Teknoloji Terörü Mustafa Zülküf Altan

Biyoloji ve Teknoloji Terörü
Mustafa Zülküf Altan

%20 İNDİRİM
130,00 TL
104,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786254418273
946556
Biyoloji ve Teknoloji Terörü
Biyoloji ve Teknoloji Terörü
104.00

İnsan maalesef içinde yaşadığı doğanın sadece bir parçası olduğunu unuttu; teknolojiyi kullanarak önce doğayı, sonra gıdayı bozdu ve sıra artık kendisindeydi!


İnsan DNA'sı ve ardından RNA'sı yani insanın fabrika ayarlarına girildi ve bu ayarlarla ciddi şekilde oynanarak ana sistem bozuldu! Üstüne bir de laboratuvarlarda oluşturulan virüsler yoluyla insanlık tehdit altına alındı.


Teknolojiyi, insanlığa zarar verebilecek şekilde bu kadar yaygın hale getirmek ve kullandırmak insanlığa karşı gerçekleştirilen bir terörden başka bir şey değildir. Daha hızlı, daha ileri, daha teknolojik, daha fazla sanayi, daha çok para derken kimyasallara, toksinlere, virüslere boğulduk, hem de bunları kendi ellerimizle meydana getirdik.


Prof. Dr. Mustafa Zülküf Altan, Terör Her Yerde serisinin ikinci kitabında, gıda terörü, genetik çalışmalar, biyolojik unsurların silah olarak kullanılması, dijital terör, yapay zekâ, uzay çalışmaları ve daha birçok konu hakkında bilinmeyenleri anlatıyor ve soruyor:


Daha az insan gücüyle daha fazla kazanç elde etmek isteyen güçler, daha az insana ihtiyaç olacak bu Yeni Dünya'da, insan nüfusunu azaltmak için biyoloji ve teknolojiden faydalanıyor olabilir mi?(Tanıtım Bülteninden)


Kapat