Bir Gün Mutlaka Debbie Macomber

Bir Gün Mutlaka
Debbie Macomber

%5 İNDİRİM
198,50 TL
188,58 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786051737638
841668
Bir Gün Mutlaka
Bir Gün Mutlaka
188.58

Kitapları bütün dünyada onlarca dile çevrilen vesatış rekorları kıran New York Times çoksatan yazarıDebbie Macomber,Yeni Düşler serisinin üçüncü kitabı ile sizlerle!

Bir Gün Mutlaka, her anı heyecan dolu bir duygusal ve fiziksel iyileşme hikâyesi. Kalbimizi hayata, aşka ve yeni başlangıçlara her daim açık tutabilmemiz için...

Beth, annesinin hayatını yönetmesinden bunalmıştır ve evden ayrılarak kendi ayakları üzerinde durmaya karar verir. En büyük destekçisi ise 60'ların çiçek çocuk ruhunu hâlâ içinde taşıyan teyzesi Sunshine olacaktır. Sunshine'ın yaşadığı şehre, Portland'a taşınan Beth'i burada sürprizlerle dolu bir hayat beklemektedir.

Oregon'da bir lisede müzik öğretmeni olarak işe başlayan Beth'i meslektaşı Nichole bir arkadaşı ile tanıştırmak ister. Nichole'un ısrarıyla tanışmayı kabul eden Beth sıra dışı bir adam olan Sam ile Nichole'un evindeki bir yemekte bir araya gelir. Dövmeleri, uzun saçları, rahat ve umursamaz tavırlarıyla Sam, Beth'in düşlerindeki erkek olmaktan çok uzaktır. Beth ise hanım hanımcık tavırlarıyla Sam'in hiç mi hiç ilgisini çekmemiştir. İkisi de bu yemekten kaçarcasına ayrılır ve bir daha görüşmemeyi umarlar. Ne var ki aynı gece yaşanan üzücü bir olay yakınlaşmalarına ve beklenmedik bir aşkın içine sürüklemelerine sebep olur.

Beth kendini tanıyıp özgürleştikçe annesinin ve Sunshine'ıngeçmişlerine ışık tutacak, ailesinde güçlü bir değişimi başlatacaktır.Sam ise kapalı bir kalple yaşamak ile geçmişin yüklerinden kurtulmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Kapat