Batman Dedektif Hikayeleri - Korkutma Taktikleri Cilt: 2 %30 indirimli

Batman Dedektif Hikayeleri - Korkutma Taktikleri Cilt: 2
Tony S. Daniel, Gregg Hurwitz, James Tynion iv

%20 İNDİRİM
225,00 TL
180,00 TL
Tükendi
9786056496745
591816
Batman Dedektif Hikayeleri - Korkutma Taktikleri Cilt: 2
Batman Dedektif Hikayeleri - Korkutma Taktikleri Cilt: 2
180.00

Dedektif Kara Şövalye'nin çevresinde Dönen Gizem Girdapları

Batman gibi giyinmiş, eli silahlı adamlar tarafından yapılan bir soygun. Morgda ortaya çıkan... ve aynı şekilde ortadan kaybolan, benzer görünümdeki bir dizi ceset. Bruce Wayne'in kendi kulesinde yapılan ve feci şekilde ters giden bir deney.

Birbirleriyle bağlantılı bu gizemlerin hepsi Mr. Toxic olarak bilinen korkunç bir katil tarafından yönetiliyor ve Gotham'ın da tüm dünyanın kaderi tehlikeye giriyor.

Kara Şövalye, bu gizemi çözmekle uğraşırken aynı zamanda korku gazı sıkan Scarecrow'la Arkham Akıl Hastanesi'ni basan Baykuşlar Divanı'yla ve Arkham'ın en tehlikeli hastalarından birinin yani karşısındakini hipnotize edebilen Black Mask'ın kaçışıyla da baş edebilecek midir?

Batman; Gotham'daki en pişkin suçluların bile yüreğine korku salan bir dehşet sembolü. Peki şehrin en korkunç süper kötülerinin çevirdikleri entrikalar, Kara Şövalyeyi bile korkutursa ne olacak?

Mad Hatteri Black Mask, Scarecrow ve Baykuşlar Divanı; Mr. Toxic'in Gotham'ı tükenmiş çorak bir araziye çevirme girişimlerine haberci işlevi görüyorlar.

Kapat