Balayı Etkisi Bruce H. Lipton

Balayı Etkisi
Bir Hücre Biyoloğunun Gözünden İlişkilerde Cenneti Yaratmanın Bilimi
Bruce H. Lipton

%25 İNDİRİM
68,00 TL
51,00 TL
Tükendi
9786254416309
906070
Balayı Etkisi
Balayı Etkisi Bir Hücre Biyoloğunun Gözünden İlişkilerde Cenneti Yaratmanın Bilimi
51.00

“Bizler, bedenlerimizdeki hücre ve dokuları kontrol eden aşk iksirlerini zihinlerimizde düşüncelerimizle yaratan biyologlarız.”

Hayatınızın en muazzam aşk ilişkisini düşünün, aklınızı başınızdan alan o Büyük Aşk'ı. Ayaklarınız yerden kesildi, yemeyi içmeyi unuttunuz ve etkisi “sonsuza dek” sürecek o aşk iksirini yudumlayacağınızı düşündünüz. Bu Balayı Etkisi'ydi. Ancak işler düşündüğünüz gibi gitmedi, günlük tartışmalar, ayrılıklar ya da boşanma kapınızı çaldı. Suçlu kimdi? Hormonlarınız, nörokimyasallarınız, genleriniz ya da ideal-olmayan yetiştirilme tarzınız mı?

Bir insan aslında deriyle kaplı bir petri kabının içindeki 50 trilyon duyarlı hücreden oluşan bağ kurmak üzere tasarlanmış bir canlıdır ve bu biyolojik bir zorunluluktur. Peki doğa bizi ilişkiler konusunda nasıl yönlendirir?

Çok satan İnancın Biyolojisi kitabının yazarı Gelişim Biyoloğu Dr. Bruce Lipton ilişkilere daha önce hiç bakmadığınız bir gözle bakıyor. Güçlü ve zarif anlatımıyla psikolojinin 4 zihin süreci, biyokimya ve kuantum fiziğinin ışığında Balayı Etkisi'ni tüm yaşamınıza nasıl yayabileceğinizi bilimsel olarak açıklıyor. Bruce Lipton bilim ve spiritüellik arasında köprü kuran çalışmalarıyla gezegenimizi nasıl düzeltebileceğimizi ve türümüzün nasıl hayatta kalacağını anlatan öncü bir ses oluyor.

Kapat