Gidenin Ardından Sağlıklı Yas Tutma Terapisi Dipti Tait

Gidenin Ardından Sağlıklı Yas Tutma Terapisi
Dipti Tait

%5 İNDİRİM
200,00 TL
190,00 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786254417740
911306
Gidenin Ardından Sağlıklı Yas Tutma Terapisi
Gidenin Ardından Sağlıklı Yas Tutma Terapisi
190.00

YAS TUTMAK, GİDENİN YARATTIĞI BOŞLUKTA HAYAT ENERJİMİZİ YENİLEME SÜRECİDİR.

Bitişleri, vedaları önceden bilseydiniz, bu onlarla ilgili daha iyi hissedeceğiniz anlamına mı gelirdi? Yoksa hayatınızı çok başka mı yaşardınız? Değişime ayak uydurduğunuz, kendinizi huzursuz, belki de hüzünlü hissettiğiniz ve devam edebilmek için içinizde derinlere inmeniz gerektiği anlarda bilin ki yas tutuyorsunuz.

Paradoks şudur ki yas tutmadan, asla bitiş çizgisini göremezsiniz. Olanları bütünüyle kabullenmek, gidenin yarattığı boşlukta, yeni imkânları görme cesaretini ve enerjisini bulmanızı sağlar.

Yas tutmak kayıp duygusuyla başlasa da bir değişimden de kaynaklanabilir. İşinizi değiştirmek, taşınmak, arkadaşlarınızdan ayrılmak, hastalıklar, işsizlik... Kayıp duygusunun peşinden kontrol kaybı gelir. Kontrol kaybı hissettiğinizde depresyon, kaygı bozukluğu ve fiziksel hastalıklar kendini gösterir.

Bu şaşırtıcı derecede canlandırıcı kitapta, ünlü yas terapisti Dipti Tait, kendi profesyonel ve kişisel deneyimlerinden, danışanlarının hikâyelerinden ve duyguların ardındaki sinirbilimden yararlanarak yas tutmanın keşfedilmeyen gücünü ortaya koyuyor. Sağlıklı yas tutma sürecinin güçlü bir benlik yaratmak için nasıl yönetileceğini ve sizi nasıl dönüştüreceğini adım adım izliyor.

Kapat