Zincirler Hanesi/ Malazan Yitikler Kitabı 4 (Karton Kapak) Steven Erik

Zincirler Hanesi/ Malazan Yitikler Kitabı 4 (Karton Kapak)
Steven Erikson

%35 İNDİRİM
580,00 TL
377,00 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786052652527
974823
Zincirler Hanesi/ Malazan Yitikler Kitabı 4 (Karton Kapak)
Zincirler Hanesi/ Malazan Yitikler Kitabı 4 (Karton Kapak)
377.00

“YAŞAMA ÖLÜM CEVAP VERİR. KARANLIĞA IŞIK. EZİCİ BAŞARIYA YIKICI BAŞARISIZLIK. DEHŞETENGİZ BEDDUAYA NEFES KESİCİ TAKDİS.”

 

Teblorların Uryd kabilesinden Karsa Orlong Kuzey Genabackis dağlarından güneydeki düzlüklere inerken sadece tek bir şeyi amaçlıyordu: Kendi halkının kaderini yeniden şekillendirerek adını efsanelere kazımak. Yanındak savaşçılarına liderlik ederken, horgördükleri ovalılara ölüm dağıtacak, kendilerine yadigâr ziyafeti çekecek ve köylerine gururla döneceklerdi. Ancak Kayadaki Suratlar’ın Karsa Orlong için bambaşka planları vardı. Çıktığı yolculuk onu Yedi Şehir ve Genabackis boyunca sürüklerken kehanetlerin ve rekabetlerin ördüğü bir ağa dolanacak, zincirlere vurulacaktı.

 

Köpekler Zinciri’nin ardından İmparatoriçe’nin Muavin’i Tavore ise son kale Yedi Şehir’e varmıştı. Coltaine’in efsanevi yürüyüşünden kalma bir avuç gazi dışında, çoğu acemi on iki bin askerin bulunduğu ordusunu önlerindeki büyük savaşa hazırlamak ise Tavore’un en zorlu göreviydi. Kadim Çöl’ün yüreğinde ise intikam tanrıçasının gücü yavaş yavaş ruhunu

tüketirken Sha’ik pusuda bekliyordu. Ama entrikalarla çevrelenmiş Sha’ik için beklemek kolay olmayacaktı.

 

Raraku Çölü’nün kayalara gömülü hülasaları tekrar dünyada yürümeye başladığında faniler, tanrılar ve yepyeni oyuncular kozlarını paylaşacak, tüm kartlar baştan dağıtılacaktı.

 

“Daha fazlası için çırpınacağınız türden epik bir anlatı.”

—Stephen R. Donaldson

 

“Karmaşık ve zorlayıcı... Erikson’un güçlü yanları olgun karakterleri ve bizim dünyamız kadar derin ve çetrefilli bir dünya yaratma becerisi.”

—J. V. Jones

Kapat