Yüzbaşı Corelli'nin Mandolini %10 indirimli Louis de Bernieres

Yüzbaşı Corelli'nin Mandolini
Louis de Bernieres

%30 İNDİRİM
117,00 TL
81,90 TL
Tükendi
9786058303164
661026
Yüzbaşı Corelli'nin Mandolini
Yüzbaşı Corelli'nin Mandolini
81.90

1941 yılında, genç bir İtalyan subayı olan Antonio Corelli, işgal kuvvetlerinin emriyle Kefalonya'ya sevk edilir. İlk günlerde yerel halk tarafından dışlansa da, barışçıl bir savaş yürütmek isteyen tutkulu ama fanatiklikten uzak kişiliğiyle, zamanla kibar, esprili bir asker ve muhteşem bir müzisyen olduğunu kanıtlar.

Bölge doktorunun kızının, bir yeraltı militanı olan nişanlısına yazdığı mektuplar yanıtsız kalınca, bir aşk üçgeninin ortaya çıkması da kaçınılmaz hale gelir. Ancak bu kırılgan aşk, yaklaşan vahşi savaşın ayak sesleri duyulurken ve işgalciyle direnişçinin arasına kalın çizgiler çizilirken var olmayı başarabilecek midir?

“Hipnotize edici…

İncelikle, canlı renklerle, dallanıp budaklanan detaylarla örülmüş muhteşem bir gergef gibi… Savaşın anlamsızlığı üzerine çarpıcı ve etkileyici bir yorum.

Bu büyülü kitabı okuyup bitirdikten sonra uzun zaman etkisinden kurtulamadım.”

-Marian Keyes-

“Harika bir epik roman… O kadar güzel ki, onu olduğu gibi tanımlayacak yeni bir fiil icat etmek gerekiyor. Her mânâda hatırlanmaya değer sürükleyici bir kitap bu. Romanın kıvrımları, keşifleri ve sıcaklığı insanı sürükleyip götürüyor.”

-Derwent May, The Times-

Kapat