Yükselen Şarkı Samantha Shannon

Yükselen Şarkı
Samantha Shannon

%20 İNDİRİM
69,98 TL
55,98 TL
Tükendi
9786052997437
795855
Yükselen Şarkı
Yükselen Şarkı
55.98

Kraliçe olan bir asi

Düşmanlarıyla kanlı bir çatışmadan çıkan Paige Mahoney, Londra'nın suçlularının lideri olarak Başpatroniçe pozisyonuna yükselmiştir. Fakat Jaxon Hall ve sokaklarda kol gezen kindar düşmanlarına sırtını dönmüşken yeraltı dünyasını tekrar hâkimiyeti altına alması zor olacaktır.

İntikam peşinde düşmanlar

Kana susamış düşmanlarının her biri Paige'in en ufak bir hata yapmasını beklemektedir. Büyük bir kargaşanın içinde herkes saflara ayrılmışken Paige liderlik konumunu göz açıp kapayıncaya kadar kaybedebilir.

Ölümcül bir silah

Durugörücülerin sonunu getirecek korkunç bir teknolojiye sahip Sezikalkanı tüm doğadışıların dünyasını tehdit etmektedir. Fakat Paige, Sezikalkanı'nın bu kadar kısa sürede bu denli ölümcül hale getirilmesini hiç beklememiştir.

“Shannon'ın fütürist ve tehlikeli Avrupa tasviri merak uyandırıyor… sürekli bir heyecanın yanında her an çatışmayla karşılaşıyorsunuz.”

- Publishers Weekly

“Zeki ve heyecan verici… Shannon'ın capcanlı ve detaylı anlatımıyla Londra'nın yeraltı tünellerinden İskoçya kasabalarına kadar hayal gücünü, tutkusunu ve insanlığın uzun ve kanlı tarihine dair görüşlerini görebiliyorsunuz.”

- Booklist

“Tek kelimeyle büyüleyici.”

- Kirkus Reviews

“Dopdolu ve muhteşem ötesi bir fantastik eser… Karakterler gerçek gibi. Shannon dur durak bilmeyen bir hızla ilerleyen karmaşık bir masal örmüş.”

- Daily Telegraph

“Shannon'ın alternatif dünyası fevkalade bir üslupla anlatılmış… Bizi ezilenlerin hayatta kalmak için çabaladığı bir dünyaya götürüveriyor. Muazzam!”

- Daily Mail

“Son kitapta karakterlerin geçmişlerine daha fazla iniliyor, isyanın iki tarafında da yeni casuslar ortaya çıkıyor... Yükselen Şarkı göç, şiddet ve eşitlik konularına ayna tutmuş.”

- Library Journal

“Serinin üçüncü kitabında asi kahraman Paige Mahoney tüm Londra'nın suçlularına hükmeden Başpatroniçe olarak eyleme geçiyor.”

- The Daily Express

“Shannon'ı başkalarından ayıran, hem karakterlerini hem de kaleme aldığı mekânları değiştirmekten korkmaması. Yirmi beş yaşındaki genç yazarı takip etmeye değer.”

- The Independent

Kapat