Yörük Kızından Kadim Şifa Bilgileri Menekşe Girgin

Yörük Kızından Kadim Şifa Bilgileri
Menekşe Girgin

%5 İNDİRİM
129,00 TL
122,55 TL
Tükendi
9786258004472
941089
Yörük Kızından Kadim Şifa Bilgileri
Yörük Kızından Kadim Şifa Bilgileri
122.55

Anadolu'da henüz tıp yokken, yöresel şifacılar vardı. Atalarından getirdikleri deneyimler ile ruhsal armağanları olan bilgeliği birleştiren bu şifacılar bedenimizdeki doğal eczaneyi kullanmanın sırrını biliyorlardı.


İşte Menekşe Girgin onlardan biri; insanlığa hizmet etmek için gelen, kadim ruhsal bilgilerle donanmış bir Yörük şifacısı.


Menekşe Girgin olarak bu deneyimi insanlığa açmak ve Anadolu kültürünün doğal hazinelerini gün yüzüne çıkarmak için bilgeliğini bu kitaba aktardı.


Bu kitapta, bedeninizle nasıl konuşacağınızı, hangi hassas noktalara küçük bir dokunuşla akciğerlerinizin, böbreklerinizin, hatta kalbinizin sesini dinleyeceğinizi öğreneceksiniz.


Korkulardan korunmayı, düşük enerjilere karşı kendinizi savunmayı, bedendeki ağrıları dindirmeyi, bazen kekik bazen ardıç bazen zeytin yaprağı bazen gösterişsiz bir otla bedensel arınma yapmayı, onu canlandırmayı öğreneceksiniz. Yörük kızı tatlı diliyle kendinizi nasıl anlayıp anlatacağınızı, bedeninizi nasıl dengeleyeceğinizi fısıldayacak sizlere. Hangi renkleri kullanacağınızı, hangi gıdaları tüketeceğinizi, cildinizi ve ruhunuzu nasıl canlandıracağınızı yeniden hatırlayacaksınız. Bu şifa reçetelerini uygularken, doğanın mutluluğuyla, kendi mutluluğunuzu çoğaltacaksınız.


Kadim Anadolu bilgeliği bütüne şifa olsun.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat