Laz Kapital 1 Yılmaz Okumuş

Laz Kapital 1
Yılmaz Okumuş

%20 İNDİRİM
30,00 TL
24,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786050697278
842424
Laz Kapital 1
Laz Kapital 1
24.00

Görüşleri tüm dünyayı etkileyen ve filozofların o zamana kadar sadece dünyayı yorumladığını ama esas olanın dünyayı değiştirmek olduğunu gösteren Karl Marx'ınDasKapitaleseriniLazKapital'e dönüştüren karikatürist ve senaryo yazarı Yılmaz Okumuş,LazMarks'ın Karadeniz şivesiyle ekonomi, siyaset, tarih, toplumsal ilişki ve gerçeklere yani Bernard Shaw'un deyimiyle dünyanın en acı şakalarına mizahi bir dil ve anlatımla yeniden hayat veriyor. Laz Kapital 1'nin bu baskısı daha önce 2006 yılında basılan baskının güncellenmiş ve gözden geçirilmiş, kapağı yenilenmiş baskısıdır.

Son zamanlarda kulağuma, “LazMarks'un soyledukleri artık hikâye oldi, tarihun soni geldi, ideoloci filan kalmadi,” gibi sözler geliy.

La Petrus tıpalari, la dolar manyaklari, la sermaye kutavlari (Kutav: Köpek. TDK, Tirabizon Dil Kurumi), la pili bitmiş liberal enteller, la Amerikan bezleri, la din bezirganlari, la kılçuğina siçtuğumun vijdansuzlari…

Bi pokun bittuği yoktur; daha eyi bi Turkiye, daha eyi bi dunya mumkun. Tarihun mi soni geldi, sizun mi görecık.LazMarksizim asıl şimdi başlay.

Kapat