Yılan ve Güvercin (Ciltli) Shelby Mahurin

Yılan ve Güvercin (Ciltli)
Shelby Mahurin

%35 İNDİRİM
414,00 TL
269,10 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786257973786
868490
Yılan ve Güvercin (Ciltli)
Yılan ve Güvercin (Ciltli)
269.10

Cadı ile cadı avcısı kutsal evlilik bağıyla birleştiklerindehikâye tek bir şekilde bitebilir.

Aşk ve Ateş

Louise le Blanc bağlı olduğu cadılar meclisinden iki yıl önce kaçıp Cesarine şehrinin gölgelerine gizlenmişti. Cadıların avlanıp yakıldığı bu şehirde büyüsünü kullanmaya cesaret edemese de yetenekli bir hırsız olarak bıçak sırtında yürüyordu.

Cadı avcısı Reid Diggory'nin ise hayattaki tek ideali kötülüğü yeryüzünden silmekti. Fakat kaderin hain bir oyunu yüzünden Lou ile Reid evlenmek zorunda kaldıklarında, zamanla aralarında karanlık sırlardan başka şeyler de filizlenecekti.

Yüzyıllardır süren savaş son kurbanını bekliyor.

2019 Amazon Yılın En İyi Kitabı, New Yok Times ve Indiebound Çoksatanı

“Muhteşem bir çıkış romanı, içinde sevdiğim her şey var: IŞIK SAÇAN ve gerçeklerin farkında bir KADIN KAHRAMAN, karmaşık ve ölümcül bir BÜYÜ sistemi ve gece geç saatlere kadar okumamı sağlayan, iç yakan bir aşk. Yılan ve Güvercin kesinlikle MÜCEVHER değerinde bir kitap.”

-Sarah J. Maas

“Shelby Mahurin, cadı ile cadı avcısı konseptini alıp yepyeni bir atmosferde sunuyor. Lou'nun güçlü ama hüzünlü karakteri sayesinde sayfaların arasında kaybolacaksınız.”

-School Library Journal

“Romantizm seven okurları büyüleyecek.”

-Kirkus

“Entrika dolu karanlık bir hikâye.”

-BCCB

“Çok katmanlı yan karakterler ve Fransız esintili evren güçlü bir arka plan oluşturuyor ama hikâyenin kalbinde Lou ve Reid'in arasındaki karşı konulmaz çekim yatıyor.”

-Booklist

5 Harika bir kitap. Karakterler, yazarın kullandığı anlatım dili gerçekten mükemmeldi. Keşke daha önce alsaydım dedim. Pişman etmeyecek ve devamını aratacak bir kitap.
0 Ben yaklaşık bir hafta önce aldım. Kutulu değildi ama yine de kitap çok güzel
0 Kutulu edisyon kaldı mı acaba ?
0 KARGO BEDAVA OLSUN LÜTFEEEENNN LÜTFEENNNN OLSUNN KISA SÜRELİ DE OLSA OLSUN ????????
0 Bayıldım efsanevii
0 Uzun süredir beklediğim bir kitaptı. İlk ön sipariş duyurusunu gördüğüm an siparişimi verdim. Kutulu edisyonu çok güzel. Orijinal kapağı görünce sevinmiştim ancak Yabancı Yayınları gerçekten çok özen göstermiş kapağa BAYILDIM. Benzer fiyatlara başka yayın evlerinden alınan kitapların kapalarını, çeviri ve edit hatalarını hatırlayınca insanın durup bir düşünesi geliyor. :) Çok hızlı kargolandı. Bir günde elimdeydi. İlknokta' ya teşekkürler.
0 Kutulu edisyondan kaldı mı acaba ona göre alacağım
Kapat