Yetmiş Yedi Erhan Kolbaşı

Yetmiş Yedi
Ruhun ve Varoluşun Büyük Yasaları
Erhan Kolbaşı

%20 İNDİRİM
240,00 TL
192,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786254418976
912737
Yetmiş Yedi
Yetmiş Yedi Ruhun ve Varoluşun Büyük Yasaları
192.00

DÜNYA TEKÂMÜL OKULU RUH VARLIĞI İÇİN BİR TEMEL EĞİTİM GEZEGENİDİR.

Varoluşun makro düzeninin izdüşümü Dünya gezegenindeki olağan şekil, kavram ve olgulara yansıdığı zaman, ortaya metaforlar, analojiler çıkar. Beşeri akıl da, böylece, alışkın olduğu formlara bürünen büyük evrensel tekâmül yasalarını çok daha kolay algılar.

Evrensel ilke ve yasaların mikro modellerini her an çevremizde, evimizde, sokakta, ofiste, eşyada, varlıkta, kısacası dünyadaki her bir zerrede gözlemleriz.

Bu büyük kozmik kanunların aktarılmasında, her anlayış düzeyindeki okuyucuya eşit mesafede durabilmenin, ortak bir bilinç paydasında buluşabilmenin en verimli yolu, hikâyeleştirilmiş, analojik anlatımlardır.

Ruhsal gelişim yürüyüşümüz, bu yasaları idrak etmek ve onlara uyum sağlamakla hız kazanır, bizi beklenen büyük finale ulaştırır. İnsanlığın artık tali yollarda oyalanma lüksü kalmamıştır. Yolumuz ana prensiplerin yolu olmalıdır.

77, bu amaçla kaleme alınmış, Dünya gezegeninin beşer düzeyindeki varlıklar için bir “Temel Eğitim Tekâmül Okulu” olarak meydana getirilişindeki hedefi açıklayıcı, aydınlatıcı, uyandırıcı bir ilkeler kitabıdır.

Kapat