Yeşilin Kızı Anne Rilla (Ciltli) Lucy Maud Montgomery

Yeşilin Kızı Anne Rilla (Ciltli)
Lucy Maud Montgomery

%5 İNDİRİM
112,00 TL
106,40 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786257781626
903223
Yeşilin Kızı Anne Rilla (Ciltli)
Yeşilin Kızı Anne Rilla (Ciltli)
106.40

Yıllar yılları kovalamış ve bir zamanlar Avonlea Kasabası'na ele avuca sığmaz, küçücük bir kız olarak gelen Anne'in çocukları büyümüş, neredeyse birer yetişkin olmuşlardır. Tıpkı annesi gibi özgür ruhlu, güzeller güzeli Rilla hariç… Başında hâlâ kavak yelleri esmekte olan Rilla, henüz deniz fenerinde düzenlenecek dans partisinden ve yakışıklı Kenneth Ford'dan bir öpücük alabilmekten başka hiçbir şeyi düşünecek olgunlukta değildir.

Öte yandan günlerce sabırsızlıkla beklediği parti, ona umduğu neşe ve eğlence yerine çok daha başka bir şey getirir: Birinci Dünya Savaşı'nın ayak seslerini… Herkes bu büyük savaşa hazırlanırken Rilla'nın küçük dünyası da hayalleriyle birlikte yıkılmanın eşiğindedir. Biricik ağabeylerinin savaşa katılma ihtimali ve büyükçe bir çorba kâsesinin içinde Ingleside'a getirmek zorunda kaldığı yetim bebek, onun yeterince büyüyüp olgunlaşmasını sağlayacak mıdır?

L. M. Montgomery'nin ölümsüz kaleminde hayat bulan ve Anne with an E isimli Netflix dizisine de ilham olan Yeşilin Kızı Anne, bizlere serinin son kitabı Yeşilin Kızı Anne Rilla ile veda ediyor.

Kapat